SMC کارکنان ساخته شده به نوار’: پروب کمیته آغاز می شود پرس و جو ممکن است بازدید امروز بیمارستان

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | سورت | منتشر شده در تاریخ: فوریه 23, 2020 1:18:35 am

SMC employees made to strip, Surat strip search, surat news, gujarat news, indian express news منابع گفت که این تیم را در دیدار SMIMER بیمارستان در روز دوشنبه و اظهارات پزشکان و پزشکی کارکنان از زایمان بخش است. (بازنمودی تصویر)

سه-زنان پروب کمیته تشکیل شده برای نگاه به این حادثه که در آن زنان شاغل در سورت شهرداری شرکت گفته می شود ساخته شده به نوار برای آزمایش های پزشکی در بدن مدنی-اجرای بیمارستان ملاقات در روز شنبه و در مورد نحوه ادامه با پرس و جو.

سورات شهرداری کمیسر Banchhanidhi Pani نهاد کمیته جمعه متشکل Dr Kalpana دسای سابق رئیس SMIMER بیمارستان Gayetri Jariwala معاون کمیسر SMC و Trupti Kalathiya اجرایی مهندس SMC.

“ما در حال جمع آوری اطلاعات است. در حال حاضر ما فاش نمی تواند هر چیز دیگری که مورد حساس است. ما نیز از طریق قوانین و مقررات پزشکی, تناسب اندام, تست های اجباری توسط دولت” Jariwala گفت.

منابع گفت که این تیم را در دیدار SMIMER بیمارستان در روز دوشنبه و اظهارات پزشکان و پزشکی کارکنان از زایمان بخش است. آنها همچنین جمع آوری اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از زنان بوده است بررسی می شود در یکی از آخرین ماه است. این زنان را به نام و زیر سوال توسط اعضای تیم برای پیدا کردن آنچه در روش آنها تا به حال به تحت, منابع اضافه شده است.

SMC کارکنان اتحادیه (SMCEU) رئیس جمهور AA شیخ گفت: “ما بیش از یک تشکر از شما نامه ای به شهرداری کمیسر برای سازماندهی شد. ما به همکاری با پرس و جو تیم اگر آنها کمک بخواهید.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>