‘مهارت re-مهارت upskill’: ساعت مودی سهام سرود به ماندن مربوطه در جهانی جوانان…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نارندرا نخست وزیر روز چهارشنبه گفت که این بیماری همه گیر کوروناویروس ارائه شده چالش های جدید برای جهان است که هر کس نیاز به آماده می شود.

پرداختن به دیجیتال در کنفرانس جهانی جوانان مهارت های روز, ساعت مودی همچنین ارائه یک سرود جدید برای جوانان آنها کمک خواهد کرد که اقامت مربوطه در زمان بحران و توانمندسازی آنها است.

“این روز اختصاص داده شده به مهارت های خود را. هزاره جوانان بزرگترین قدرت است که به دست آوردن مهارت های جدید” ساعت مودی گفت.

“Covid-19 اتحادش را تغییر ماهیت مشاغل و پس از آن وجود فن آوری های جدید است که نهفته زندگی ما بیش از حد. جوانان ما را به اتخاذ مهارت های جدید,” او اضافه شده است.

نخست وزیر پس از آن گفت که این بسیار مهم است به ماندن مربوطه در زمان کنونی به طوری که مردم می توانند نه تنها کسب معیشت خود را, اما همچنین کمک به دیگران بیش از حد. “سرود برای ماندن مربوطه است: مهارت, مهارت مجدد و upskill.”

او بیشتر در گسترش این ایده. “مهارت چیزی است که شما یاد بگیرند که – مانند ساخت یک صندلی از یک تکه چوب. شما افزایش ارزش چوب با انجام برخی علاوه بر ارزش و مربوط به اقامت, شما نیاز به اضافه کردن چیزهای به آن است. اما مهم این است که برای گسترش مهارت های ما بیشتر است. این است که شناخته شده به عنوان upskill” PM مودی گفت.

او اضافه کرد که نه تنها جوانان بلکه هر کسی می تواند آج مسیر – یادگیری چیزهای جدید و حفظ و افزایش مهارت های خود را. “این کمک خواهد کرد ما را متکی به خود” او گفت:.

بسیاری از زمینه ها نیاز به افرادی که مهارت ها به خصوص در خدمات بهداشتی و درمانی بخش, نخست وزیر گفت.

این روز نشانه پنجمین سالگرد راه اندازی مهارت هند ماموریت. کنفرانس شده و سازمان یافته توسط وزارت توسعه مهارت و کارآفرینی.

WYSD یک رویداد به رسمیت شناخته شده توسط سازمان ملل متحد و جشن در 15 ژوئیه هر سال است. آن تعیین شده توسط مجمع عمومی (سازمان ملل) در سال 2014.

این رویداد را سال است که متمرکز بر اهمیت توسعه ماهر جوانان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>