شش مسافر با بلیط های جعلی شناسه دستگیر و در سه هفته در پتنا فرودگاه

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

مردم حمل جعلی e-بلیط و یا جعلی شناسه پدید آمده اند به عنوان تهدید امنیتی در پتنا فرودگاه بین المللی, با دستگیری نه نفر از جمله گذشته یک ماه. سه نفر از این بازداشت ساخته شد در روز شنبه هنگامی که محمد عبد Sammad, Kundan کومار و محمد ایوب خان همه از بحار را سوپول منطقه بودند دستگیر و با شناسه در Prakash Narayan فرودگاه. آنها در تلاش بودند به هیئت مدیره پرواز به جامو از طریق دهلی نو است.

پس tip-off, CISF مقامات, گیر افتاد, سه impersonators در حالی که آنها از ورود به فرودگاه و محوطه به گرفتن نیلی پرواز. آنها در بیش از فرودگاه به ایستگاه پلیس برای بیشتر بازجویی.

در طول بازجویی آنها اعتراف به دریافت بلیط از دو نفر به نام Ashok سردار و Rohit Rishideo. آرون کومار شو از فرودگاه ایستگاه پلیس گفت: حملات انجام شد به nab اواز یا موسیقی دو نفری.

Nitish کومار می فرستد نمونه پس از ملاقات با رهبر که تست Covid-19 مثبت

پیش از این در ژوئن 11, سه نفر—محمد حسین علم محمد عبد الرحمان و Balram کومار Mahaseth—همه از بگوسری منطقه گرفتار شده بودند در تلاش برای هیئت مدیره یک Spicejet fligh به بمبئی جعلی با استفاده از شناسه. پلیس دستگیر دو عامل و یکی از همکاران خود را که تا به حال ارائه آنها را با جعلی شناسه. سه نفر دستگیر شدند محمد جنید Alam, Vivek کومار سینگ و Madhumit کومار سینگ.

مردم با استفاده از جعلی شناسه بودند با استفاده از این واقعیت است که بلیط های اصلی نیست چک در دروازه ورودی و مسافران اجازه ورود به محل در یک چاپ از بلیط همراه با سند شناسایی.

بسیاری از کسانی که گرفتار با شناسه دستگیر شد در حالی که در تلاش برای خروج از ساختمان و بدون ارائه دلایل قانع کننده برای همین منجر به پرسنل امنیتی خود را در چک کردن بلیط و شناسه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>