وضعیت خیلی بهتر از سال پیش, اما محتاط باقی می ماند: Kejriwal

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این Covid-19 وضعیت در پایتخت بود در یک نگرانی سیر تا چند هفته پیش اما یک تلاش هماهنگ کمک به نوبه خود وضعیت در اطراف وزیر Arvind Kejriwal گفت: هشدار می داد که شیوع بیماری می تواند سنبله دوباره اگر آنها خود راضی می شوند.

“امروز من خوشحال هستم که ما waded از طریق بار دشوار ما تا به حال دیده می شود در آغاز ماه ژوئن. ما سخت کار پرداخت می شود. امروز تنها حدود 26,000 فعال موارد وجود دارد در دهلی نو در برابر ما طرح 60,000 موارد است. این طرح ساخته شده بر اساس یک پورتال ایجاد شده توسط دولت هند,” او اضافه شده است. Kejriwal همچنین با اشاره به دیگر نقاط داده از جمله در دسترس بودن تخت و بازیابی رای به بازگشت این بیانیه است.

 

دهلی نو روز چهارشنبه با 89,802 موارد که 27,007 فعال هستند. آن است که تا کنون دیده 2,803 مرگ و میر و 59,992 مردم بهبود از بیماری کروناویروس.

دیجیتال کنفرانس مطبوعاتی Kejriwal هدایت روشنی از این ادعا که بدترین بیماری همه گیر است که در پشت شهر-دولت-به عنوان نشان داده شده با شماره از هفته گذشته — و به جای خواست مردم به شدت به دنبال تنها رژیم شناخته شده برای جلوگیری از عفونت: با پوشیدن ماسک, حفظ بهداشت و فاصله اجتماعی است.

دهلی نو شاهد اوج 3947 موارد در ژوئن 23, اما این شماره آمده است به طور پیوسته از آن به بعد با وجود تعداد تست در حال افزایش است. در هشت روز پس (از جمله چهار شنبه, جولای 1) این شهرستان دیده می شود, 3788, 3390, 3460, 2948, 2889, 2084, 2199, و 2,442 موارد است. روزانه مثبت رای (تعداد افراد آزمایش مثبت به تعداد تست) که معلق در هوا در اطراف قله از 32 درصد در اواسط ماه ژوئن تاکنون کاهش یافته بود و 12.24% در روز چهارشنبه.

اگر چه Kejriwal خواسته مردم به تکیه بر گزارش گردش در رسانه های اجتماعی که اوج Covid-19 موارد در دهلی نو شد., او اعتراف می کند که “وضعیت در حال حاضر به عنوان ترسناک است که آن را در حدود یک ماه پیش.”

“اما این به این معنا نیست ما راضی و جلوگیری از آماده سازی. این ویروس کاملا غیر قابل پیش بینی. ممکن است که این موارد به طور ناگهانی سنبله دوباره. برخی از کارشناسان می گویند در رسانه های اجتماعی است که دهلی نو در حال حاضر دیده می شود به اوج خود و در حال حاضر این موارد تنها به کاهش است. من درخواست همه از شما به توجه به این کارشناسان در حال حاضر. نگه دارید با پوشیدن ماسک, دنبال, اجتماعی فاصله گرفتن و نگه داشتن شستشو یا sanitising دست خود را,” او گفت:.

رئیس جمهوری گفت: دولت خود را ادامه خواهد داد برای آماده سازی بیشتر تخت و دیگر Covid تدارکات در یک جای پای جنگ. “وجود دارد یک ضرب المثل در زبان انگلیسی – امید برای بهترین و آماده شدن برای بدترین. ما در حال آماده شدن برای بدترین سناریو.”

 

با موارد اوج در اواسط ماه ژوئن وجود دارد نگرانی در مورد در دسترس بودن تخت بیمارستان. پیش بینی پس از آن بود که 15,000 تخت مورد نیاز خواهد بود در ماه ژوئن پایان Kejriwal گفت. بستری شدن در بیمارستان آنقدر زیاد است که هر روز حداقل 250 تخت جدید مورد نیاز بود به آن اضافه شود او اضافه شده است.

معاون وزیر Manish Sisodia ذکر بینی که گفت: دهلی نو می تواند 5.5 لاخ موارد توسط پایان ماه ژوئیه یک حرکت است که اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه در مصاحبه ای گفت: در اوایل این هفته ناشی از “ترس” و مجبور اتحادیه دولت را به دست داشتن در کمک به دولت شهر را Aam Aadmi Party دولت در مقابله با این مسئله است.

همه چیز بهبود یافته است و از آنجا Kejriwal گفت.

“اما امروز این وضعیت فقط مخالف است. در یکی از آخرین هفته اشغال تخت است کاهش می یابد 450 به جای افزایش است. این نیز نشانه ای است که بیماران جدی از تاج نیز در حال کاهش است. امروز ما 15,000 تخت آماده در دهلی نو برای Covid-19 در بیمارستان های مختلف و این تنها 5,800 اشغال کردند. تا یک ماه پیش ما تا به حال تنها 8,500 تخت برای Covid.”

با توجه به سلامت روزانه بولتن منتشر شده توسط دولت دهلی نو روز چهارشنبه شهر 15,242 تخت بیمارستان از اطراف 13,600 یک روز قبل از.

وزیر افزود که میزان بهبودی نیز در حال افزایش است. او گفت که یک ماه پیش بهبود ميزان 38 درصد است که این در حال حاضر افزایش یافته و به 64 درصد.

“دهلی نو دیده می شود در مجموع بیش از 87,000 موارد تا کنون که بیش از 58,000 بهبود یافته اند. در تاریخ 23 ژوئن تقریبا 4000 موارد ثبت شد و دیروز (سه شنبه) حدود 2,200 موارد جدید بودند. بنابراین در یک هفته گذشته روزانه (تعداد) تازه موارد نیز به نظر می رسد که کاهش نیم. اما این ممکن است دوباره سنبله,” او گفت:. رئیس جمهوری همچنین گفت: تعداد مرگ و میر روزانه با توجه به Covid-19 کاهش یافته است. Covid مرگ و میر در دهلی نو به اوج خود رسید و در نیمه اول ماه ژوئن است.

“وجود دارد یک روز که نزدیک به 125 مرگ و میر ثبت شد. امروز, روزانه Covid مرگ و میر معلق در هوا aorund 60-65. ما باید برای کاهش این بیشتر است.”

Kejriwal گفت: دهلی کوچک تا تست در سراسر شهر و مثبت رای شاهد کاهش بیش از دو هفته گذشته. “قبل از هر 100 آزمون 31 خواهد تست مثبت است. در حال حاضر 13 مثبت موارد یافت شده در هر 100 تست,” او گفت:. با توجه به Hindustan Times, داشبورد, دهلی نو انجام داده است 29,037 آزمون برای هر میلیون نفر از جمعیت آن است.

با توجه به اطلاعات دولت در آغاز ماه ژوئن دهلی نو مورد استفاده قرار گیرد به انجام حدود 5000 تست در هر روز است. این شرکت کوچک شده تا به 17,000-20,000 هر روز.سه نوع آزمون در حال حاضر در حال انجام در دهلی نو. یکی از اولین RT-PCR آزمون که تاييدی اما که نتایج در آمده و پس از حداقل پنج ساعت است. یک ثانیه سریع آزمایش آنتی ژن (که بسیار دقیق در شناسایی موارد مثبت) که در آن نتایج را در 30 دقیقه به آمده است. سوم تست آنتی بادی که در حال انجام است به عنوان بخشی از بررسی سرولوژيک در دهلی نو (و که نمی شود استفاده می شود برای شناسایی موارد) برای درک میزان گسترش ویروس.

“من فکر می کنم خیلی زود است که بگوییم آیا وضعیت تثبیت شده در دهلی نو. ما باید صبر کنید و تماشا کنید حداقل برای 14 روز دوره کمون برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد. اگر این اعداد را نگه دارید پایین آمدن ، اما این امکان وجود دارد که به عنوان تعدادی از موارد در زمان مهار مناطق پایین آمدن با مردم در این منطقه در حال حاضر با داشتن تا به حال عفونت جدیدتر نقاط ممکن است ظهور” گفت: Amit Singh, دانشیار مرکز تحقیقات بیماری های عفونی, هند موسسه علوم بنگلور.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>