وضعیت همراه لاک زمان با استقرار ارتش

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

این وضعیت همچنان باقی می ماند و تنش در امتداد 3,488 متر-طول خط کنترل واقعی با هر دو هندی و چینی ارتش به طور کامل مستقر و هوا و پایگاه های فعال و نیروی دریایی در حالت آماده به کار زیر 15 ژوئن چهره فعال در Galwan بخش.

اگر وضعیت به افزایش نیست پس این Galwan حادثه, چینی, افراد ارتش آزادی بخش (PLA) است که در ادامه نیروهای نظامی اتحاد با حمایت از عناصر در حالت آماده به کار, هندی, مقامات آشنا با این موضوع گفت. ارتش هند موقعیت نیز در حال افزایش در پاسخ به PLA ساخت تا در سین کیانگ و تبت مناطق و نیروهای هوایی دو طرف در حال نگه داشتن نظارت سازمان دیده بان در هر یک از دیگر مقامات اضافه شده است.

یکی از آنها گفت: به شرط ناشناس ماندن گفت که فرماندهان نظامی را صادر دستورالعمل ها را به استفاده از زور اگر PLA نیروهای صلیب Galwan nullah برای حمله به هند گشت پست 14. PLA انباشته از نیروهای نظامی در سراسر nullah و هر دو طرف در حال برگزاری زمین, او گفت:.

وضعیت بر روی زمین است و هیچ تفاوتی از 16 ماه ژوئن با دو ارتش نیست تفکر در شرایط متارکه در حال حاضر در امتداد خطوط از 6 ژوئن چارچوب در گذاشته Lt General-نشست سطح. ارشد هندی فرماندهان نظامی در حال تماشای PLA جنبش در عکاسی چانه منطقه در حالی که وزارت امور خارجی در تلاش است به جستجو برای یک راه حل دیپلماتیک. “وضعیت سرد است کمی در حد اما د-تنش به نظر می رسد به یک مسافت طولانی با توجه به موقعیت چین گرفته شده در Galwan دره گفت:” یک مقام ارشد هندی دیپلمات.

نظامی ناظران گفت: آنها شوکه شده بودند با سطح پرخاشگری در رسانه های اجتماعی — در هر دو طرف مرز-با چند نفر درخواست ارتش های مربوطه خود را برای قصاص. “همه کسانی که درخواست برای انتقام جنگ mongers که آیا هر ایده از تخریب یک جنگ بین دو هسته ای سازمان ملل می شود. اگر هندی یا چینی سربازان بود نه اطاعت 1996/2005 نظامی پروتکل برای لاک در ژوئن 15, وجود دارد که قتل عام منجر به عمودی تشدید سراسر مرز فوری خشونت در نزدیکی گشت نقطه 15 و 17” گفت: سابق ارتش هند رئیس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>