Sitharaman پرده تومان 1.7 لاخ کرور بسته فقیر در میان Covid-19 بحران

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

برای رسیدگی فوری تنگنای اقتصادی در پی این مستند باعث Covid-19 همه گیر و اطمینان از مواد غذایی و پول نقد به حاشیه رانده اقشار جامعه, دولت اعلام کرد ₹1,70,000 کرور بسته تحت یک طرح جدید به Pradhan Mantri Book Kalyan Yojana (PMGKBY) در روز پنج شنبه.

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman در یک کنفرانس مطبوعاتی در پایتخت اعلام کرد یک سری از اقدامات که با تمرکز بر غذای اضافی و انتقالات بدون هیچ هزینه اضافی پول نقد برای بخش های آسیب پذیر امتیازات در دولت طرح با هدف کمک به خانواده های کاهش هزینه های خود و حمایت از کسانی که در خط مقدم نبرد علیه این بیماری همه گیر. اولیه بهره مند از این اقدامات عبارتند از کسانی که زیر خط فقر کشاورزان و زنان و سالمندان و شهروندان جسمی و کارگران در هر دو unorganised و سازماندهی بخش است.

Sitharaman تاکید کرد که ظرف 36 ساعت از مستند — نخست وزیر نارندرا کارگردانی ملی مستند به مدت سه هفته و در سه شنبه شب — دولت آمده بود تا با اقدامات بلافاصله به مراقبت از رفاه نگرانی از فقرا. او اما نه آدرس سوال در مورد پیامدهای مالی از این طرح و یا اعلام اقدامات برای دیگر بخش های اقتصادی آن نیز به شدت آسیب دیده و در پی محدودیت و مستند.

Sitharaman اعلام کرد یک داخلی پوشش بیمه از 50 تومان lakh هر فرد برای پزشکان و پرسنل بهداشت و درمان و بهداشت کارکنان اذعان سهم خود را در این بحران دقیقه.

این PMGKY تا به حال دو گروه عمده قطعات — اولین محور در حصول اطمینان از در دسترس بودن مواد غذایی و حمایت و دوم محور بر درآمد پشتیبانی می کند.

در مواد غذایی Sitharaman گفت: 800 میلیون نفر — دو سوم از جمعیت این کشور — در حال حاضر می تواند واجد شرایط برای, در علاوه بر این به موجود تخصیص پنج کیلوگرم گندم یا برنج یکی دیگر از پنج کیلوگرم گندم یا برنج در هر ماه برای سه ماه آینده به صورت رایگان. آنها همچنین می توانید یک کیلوگرم پالس با توجه به منطقه ای خاص از نوع پالس در منطقه جغرافیایی خود را در این دوره است. “این است که به منظور اطمینان حاصل شود که هیچ یک باقی می ماند گرسنه” تأکید Sitharaman.

از نظر حمایت مالی مستقیم FM اعلام کرد تحت حمايت هشت دسته مجزا با استفاده از منافع مستقیم انتقال چارچوب است.

اولین هدف قرار داده بود در کشاورزان که دریافت مستقیم پول نقد پشتیبانی از ₹6,000 سالانه تحت PM-Kisan طرح. Sitharaman گفت که اولین قسط از پول — ₹2000 — خواهد بود “جبهه لود” و بلافاصله داده. “این را به نفع 86.9 میلیون کشاورز گفت:” FM.

دوم برای کارگران تحت مهاتما گاندی ملی روستایی تضمین اشتغال طرح (MNREGS). از دستمزد روزانه از ₹182 آنها در حال حاضر می تواند به عنوان دریافت ₹202. “این را به نفع 50 میلیون خانواده. این کمک خواهد کرد که افزایش درآمد به ₹2,000 هر کارگر” تأکید Sitharaman.

سوم اندازه گیری شد از لحاظ اقتصادی فقیر و بیوه زنان و سالمندان و شهروندان بالاتر از سن 60 و جسمی به چالش کشیده است. “آنها را دریافت سابق gratia مقدار ₹1,000. این اندازه گیری خواهد شد سود 30 میلیون فقیر شهروندان” FM گفت. مقدار داده شده است. در دو قسط.

چهارم اندازه گیری شد هدفمند در حوزه زنان برگزار شد که Jan Dhan حساب. “وجود دارد 200 میلیون زنان Jan Dhan دارندگان حساب. دولت آنها را ₹500 در هر ماه برای سه ماه به اطمینان حاصل شود که آنها می تواند خود را اجرا کنید خانوار در این دوره از اختلال.” مرتبط با اعلام سود PM Ujjwala طرح که در آن بیش از 83 میلیون خانوار کردم سیلندر گاز. “برای سه ماه این خانواده ها را دریافت کنید رایگان سیلندر.” شواهد نشان می دهد که بسیاری از خانواده ها پیدا کرده اند و هزینه جایگزینی گاز سیلندر سنگین. وزیر دولت در امور Anurag Thakur نشسته در کنار Sitharaman خط دار است که با این اقدامات دولت به دنبال اطمینان حاصل شود که خانواده های فقیر به حال دسترسی به مواد غذایی به درآمد و به پخت و پز گاز.

پنجم اندازه گیری شد هدفمند در زنان گروه خودیاری (SHGs). Sitharaman با اشاره به این که وجود دارد 6.3 میلیون SHGs در کشور عضو از 70 میلیون خانوار بودن اعضای این گروه است. “آنها واجد شرایط برای وثیقه وام به ₹10 لاخ تا حالا. این مقدار در حال حاضر خواهد شد تا به ₹20 lakh. گروه خودیاری هستند واجد شرایط برای افزایش وثیقه وام های, که به پول بیشتر در دست خود گفت:” وزیر دارایی.

ششم اندازه گیری شد هدفمند در سازماندهی کارگران است. این دو مولفه است. دولت FM اعلام کرد خواهد کمک هر دو سهم کارمند و کارفرما کارفرما اندیش صندوق برای سه ماه آینده. “دولت خواهد شد به هر دو 12 درصد سهم کارکنان و 12 درصد سهم کارفرمایان — بنابراین در مجموع 24 درصد در هر ماه برای سه ماه برای اطمینان از وجود است که بدون استراحت در تداوم EPFO سهم. این اعمال خواهد شد به موسسات که کمتر از 100 نفر از کارکنان که در آن 90 درصد از کارکنان کسب کمتر از ₹15.000 دلار در هر ماه است.” دوم مربوط به اندازه گیری شد, تصمیم دولت برای اصلاح صندوق اندیش و مقررات طرح به کارکنان اجازه می دهد به عقب نشینی غیر قابل استرداد پیشبرد اساس 75 درصد از مقدار و یا تا سه ماه از دستمزد هر کدام که کمتر است از حساب های خود را.

هفتم اعلام شد برای کارگران ساختمانی. FM گفت که در حال حاضر وجود دارد وجود یک صندوق برای رفاه و ساز و دیگر کارگران است. با این حال در حال حاضر ₹31,000 کرور و 35 میلیون, کارگران ثبت نام شده در زیر آن است. “ما داده اند جهت به دولت برای استفاده از منابع مالی برای ارائه کمک به کارگران ساختمانی برای حفاظت از آنها.” و نهایی اعلام شد با توجه به منطقه معدنی وجوه با FM درخواست دولت برای استفاده از این بودجه برای تکمیل آزمایش پزشکی و غربالگری فعالیت برای مبارزه با کروناویروس.

کنگره مجلس راهول گاندی گفت: دولت اعلام “یک کمک مالی بسته” اولین گام در مسیر درست است. “…هند مدیون بدهی به کشاورزان آن روزانه دستمزد حقوق بگیران, کارگران, زنان و افراد مسن که در حال تحمل فشار مداوم مستند” او هنوز توییتی.

Trinamool کنگره MP درک اوبراین گفت: اقدامات مشابه به آنچه متحده در حال حاضر اعلام کرد. “مرکز طول می کشد نشانه از امداد رسانی برنامه در حال حاضر نورد توسط دولت های ایالتی مانند West Bengal یک هفته پیش— رایگان شش ماه جیره غذایی برای فقرا بیمه سلامت برای قهرمان frontliner مبارزه با تاج و 1000 تومان به صورت روزانه شرط جدید Prochesta طرح,” او گفت:, و اضافه کرد که مرکز حرکت را مکمل تلاش های دولت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>