نشستن به پروب به “بی نظمی” در Amaravati پایتخت منطقه در طول TDP قانون

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | Amaravati | منتشر شده: فوریه 22, 2020 2:23:12 pm

Andhra pradesh Special Investigation Team (SIT), telegu desam Party. TDP, India news, indian express, breaking news کمیته فرعی ارائه بخشی از گزارش خود به دولت در دسامبر گذشته برجسته های مختلف رویه های قانونی و مالی “بی نظمی و تقلب در معاملات” در رابطه با پروژه های مختلف. (فایل)

آندرا پرادش دولت تشکیل شده است 10-عضو Special Investigation Team (نشستن) برای انجام یک تحقیق جامع به اتهام بی نظمی به خصوص معاملات زمین در Amaravati پایتخت منطقه در دوران قبلی تلوگو Desam پارتی رژیم است.

گزارش یک کابینه کمیته فرعی در “رویه حقوقی, مالی و بی نظمی و تقلب در معاملات مربوط به پروژه های مختلف از جمله مسائل مربوط به زمین در CRDA منطقه” شکل پایه ای برای نشستن پروب سفارش صادر شده توسط مدیریت کل بخش اصلی کار (سیاسی), Praveen Prakash گفت.

نشستن به ریاست معاون بازرس کل پلیس-rank IPS افسر را درگذشته, ثبت نام, بررسی و نتیجه گیری در این تحقیق با توجه به مقررات آیین دادرسی کیفری در موضوع آن گفت.

نشستن که دو تن دیگر از افسران IPS و دیگر مقامات پلیس نیز تابع به عنوان یک گره تک نقطه تماس از جمله برای اشتراک گذاری اطلاعات و هماهنگی با دولت مرکزی و تحقیق در مورد سازمان در صورت لزوم.

کابینه کمیته فرعی تشکیل شد توسط Y S Jagan موهان ردی دولت در ماه ژوئن سال 2019 به “نقد و بررسی سیاست های عمده ای پروژه ها, برنامه ها, موسسات تاسیس (شرکت های جوامع و غیره) و کلید های اداری اقدامات پس از انشعاب از AP در ژوئن 02, 2014” تأثیر متحده توسعه است.

کمیته فرعی ارائه بخشی از گزارش خود به دولت در دسامبر گذشته برجسته های مختلف رویه های قانونی و مالی “بی نظمی و تقلب در معاملات” در رابطه با پروژه های مختلف از جمله مسائل مربوط به زمین در CRDA منطقه است. این گزارش مطرح شد و مورد بحث در دولت و مجلس پس از این که دولت آن را پذیرفته.

پس از آن دولت تصمیم به گرفتن این موضوع نپرسید توسط یک سازمان تخصصی و در نتیجه تشکیل نشستن. هوش حفاری Kolli Raghuram ردی را سر نشستن, که همچنین دارای SP-rank IPS افسران Babujee Attada و V Appala Naidu.

نشستن بعد از آن مطلع می شود به عنوان یک ‘پلیس’ طبق مفاد CrPC. در میان چیزهای دیگر, نشستن را بررسی “تجارت خودی” از زمین مرتکب شده توسط افراد مختلف با داشتن دانش قبلی از محل سرمایه جدید و اتهام دستکاری در مرزهای پایتخت زیر زمین تجمع, طرح برای دستاوردهای پولی از طریق قدردانی از ارزش زمین. هیچ چارچوب زمانی تعیین شده است برای نشستن به تکمیل تحقیقات و فایل شارژ-ورق.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>