نشستن به کاوشگر چشم پوشی از پلیس محلی با مقتول تا گانگستر Vikas Dubey

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این اوتار پرادش دولت روز شنبه اعلام کرد تحقیقات ویژه تیم (نشستن) به پروب پلیس محلی را “چشم پوشی” با کشته گانگستر Vikas Dubey, با توجه به بیانیه رسمی است.

نشستن خواهد بود که به رهبری اضافی دبیر کل سانجی Bhoosreddy خواهد شد ارائه گزارش خود در ماه ژوئیه 31.

نشستن خواسته شده است برای پیدا کردن آنچه در عمل در نظر گرفته شد در موارد تسلیم در برابر Dubey بیانیه ای گفت:.

Dubey کشته شد صبح روز جمعه توسط Special Task Force (STF) از اوتار پرادش پلیس زمانی که او به اتهام تلاش برای فرار پس از ربودن یک تفنگ دستی از یک افسر پلیس زمانی که خودرو حامل او لغو شد.

این STF آمده بود زیر آتش با مخالفان وی از سوی مامورین که برخورد بود و صحنه برای از بین بردن یک جنایتکار که می تواند احتمالا نشان داد ناراحت کننده اطلاعات از پلیس جنایی-سیاستمدار nexus در دولت است.

این STF ادعا کرد که Dubey شد پس از او آتش گشودند و حاضر به غیر روحانی کردن سلاح. او دستگیر شده بود در اوجائین در Madhya Pradesh صبح روز پنجشنبه یک هفته پس از او و اعضای باند کمین یک تیم پلیس اعتمادی.

روز چهارشنبه پلیس دستگیر معلق Chaubeypur ایستگاه افسر Vinay Tiwari و زیر بازرس KK Sharma به اتهام توطئه برای حمله به پلیس تیم با اوج خاموش Dubey.

کنپور ارشد سرپرست پلیس Dinesh Kumar P گفت: تحقیقات نشان داده است که Tiwari و شارما به بیرون درز اطلاعات در مورد حمله به Dubey.

پیشتر در روز سه شنبه سابق کنپور SSP Anant Deo Tewari و تمام کارکنان Chaubeypur ایستگاه پلیس متشکل از 68 پلیس پرسنل منتقل شدند.

Anant Deo Tewari گفته نمی تواند اقدام در شکایت از کشته DSP Devendra Mishra در برابر Vinay Tiwari. Mishra تا به حال منجر به حمله پلیس علیه Dubey.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>