سنگاپور PM برادر پشت مخالف اما نمی خواهد به دنبال انتخابات

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

Lee Hsien یانگ جدا برادر کوچکتر از سنگاپور نخست وزیر Lee Hsien Loong نخواهد مسابقه در شهر-دولت جولای 10 کلی انتخابات deflating اعتیاد به مواد مخدره ساخته شده است تا پس از او پیوست مخالفان به عنوان روز مبارزه دوره لگد شنبه.

“من را انتخاب کرده اند نه به موضع سیاسی چون من معتقدم سنگاپور نیازی دیگر Lee,” او گفت: در Facebook پست پس از مهلت نامزدی گذشت. “من نه دنبال قدرت و پرستیژ و یا پاداش های مالی سیاسی ، من امیدوارم که به عنوان یک کاتالیزور برای تغییر.”

جوان لی ورود به مخالفت با پیشرفت سنگاپور, پارتی, هفته گذشته اعلام کرد سوخت حدس و گمان او می تواند ایستادن به عنوان یک نامزد وقت حزب خلق به رهبری برادر بزرگتر خود است که برنده هر مسابقه پس از استقلال در سال 1965.

در حالی که سنگاپور اجازه نمی دهد که به نظر اکثر تحلیلگران انتظار PAP به راحتی پیروز شده. هنوز هیچ گونه باریک شدن پیروزی خود را در حاشیه می تواند منعکس کننده فرسایش اعتماد به نفس در نسل جدید رهبران به ویژه در مورد چگونه آنها در حال دست زدن به این بیماری همه گیر.

با وجود کاهش به اجرای خود لی 62 را علیه حزب حاکم تاسیس و ساخته شده توسط پدر خود بنیانگذار این کشور تاسیس نخست وزیر که برادر بزرگترش در حال حاضر منجر می شود. خواهر و برادر شده اند مبارزه بیش از املاک و از پدر خود پس از مرگ او در سال 2015 و در رقابت ریخته را دیگر در تضاد است.

مبارزات پیش از جولای 10 رای به احتمال زیاد خواهد شد تمرکز در سنگاپور پاسخ به Covid-19 و اقتصادی خود را خرید اینترنتی. PAP را مانیفست انتخاباتی عبدالله با توانایی خود را برای هدایت کشور از طریق coronavirus بحران های متعدد احزاب مخالف را در سطح مسائل از جمله افزایش انتظار می رود در کالا و خدمات مالیات و از نو سنگر سازی و بیمه.

خانوادگی, درام

Lee Hsien Loong که 70 نوبت در سال 2022 است نشانه های خود را به قصد راه را برای جانشین او به طور گسترده ای انتظار می رود زمان وزیر دارایی هنگ Swee کیات. در حالی که نخست وزیر تا حد زیادی اجتناب دولت رسوایی پس از او در سال 2004 درام خانوادگی شده است برای تولید آب میوه در سال های اخیر است. او روز دوشنبه گفت که این انتخابات نیست و در مورد او و یا هر گونه اختلافات خانوادگی اما در مورد سنگاپور آینده در یک مقطع بحرانی با توجه به Straits Times.

این خواهر و برادر که به درگیری بیش از لی کوان یو را خاص خود معروف Oxley جاده ، Lee Hsien یانگ در یک کشمکش حقوقی بیش از اتهامات که او و سنن و اراده و پسرش — استادیار اقتصاد در دانشگاه هاروارد — چهره یک دادگاه اتهام توهین به اظهارات در مورد سیستم قضایی که شد ارسال شده در خصوصی Facebook post.

این خواهد بود که اولین انتخابات برای پیشرفت سنگاپور که تاسیس شد در سال گذشته توسط سابق حزب حاکم شد که اعضای ناراضی با دولت است. آن را شاهد افزایش کمک های مالی در روزهای اخیر با رهبر آن قهوهای مایل به زرد چنگ باک — سابق PAP نماینده مجلس و نامزد انتخابات ریاست جمهوری — توصیف آن به عنوان “Lee Hsien یانگ اثر است.”

“مردم باید به دور از این تصور که او در آینده به این خاص سیاسی سفر فقط به امید به صحبت بیشتر در مورد آنچه اتفاق افتاده در مورد Oxley و غيره” قهوهای مایل به زرد در روز دوشنبه گفت: در طول یک جلسه. “این چیزی متصل به خانواده اش چرا که او معتقد بود که ما آغاز شده از حزب ما.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>