همزمان خودکشی ماموریت برنامه ریزی شده توسط جیش در J&K on May 11, می گوید: intel

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

پاکستان مبتنی بر گروه تروریستی جیش-e-محمد قصد دارد به انجام همزمان حملات تروریستی در جامو و کشمیر در مارس 11, با توجه به هوش هشدار صادر شده به نیروهای امنیتی در قلمرو اتحادیه.

“اطلاعات است که این حملات می تواند خودکشی ماموریت و هدف قرار دادن پایگاه های ارتش و نیروهای شبه نظامی در جامو و کشمیر” بالا counter-terror رسمی در سرمایه های ملی دهلی نو گفت: هندوستان تایمز در روز شنبه.

برنامه ریزی ترور اعتصاب آمده در زمینه های دیدنی و عملکرد counter-terror تیم در جامو و کشمیر که حذف 28 تروریست ها در ماه آوریل به تنهایی. امنیت عمل باعث شده بود یک واکنش شدید از اسلام آباد به وزارت امور خارجه اخیرا در اعتراض به کشتار آنچه در آن بود به عنوان قتل از 29 بیگناهان.

جیش-e-محمد بنیانگذار مولانا مسعود ازهر که گزارش شده است به علاج ناپذیری بیمار شده است از عمل برای چند ماه. او برادر کوچکتر مفتی Abdul Rauf اصغر (ع) اجرا شده است نشان می دهد در ترور کارخانه و گزارش شده است شخصا در برنامه ریزی های متعدد ترور اعتصاب, او گفت:.

در روز شنبه با توجه به اطلاعات موجود با سازمان های اطلاعاتی مفتی Abdul Rauf اصغر نیز از ملاقات با مقامات اینتر خدمات هوش در راولپندی در حومه پاکستان آباد.

دیده بان: پاکستان ترور تاکتیک در میان Covid-19 بحران توضیح داد

“من گمان که مفتی Abdul Rauf اصغر نشست با گرداننده این است که در مورد مارس 11 ترور اعتصاب” یک مقام امنیتی در کشمیر گفت.

او گفت: انتخاب مارس 11 برای حملات طراحی شده است که همزمان با روز 17 ماه مبارک رمضان هنگامی که جنگ بدر بود جنگیدند و برنده با چند صد سرباز در عربستان سعودی است. در تاریخ اسلام از آن است که دیده می شود به عنوان یک پیروزی بزرگ در صدر اسلام و یک نقطه عطف است.

مقامات اطلاعاتی گفت: آوریل 11 اعتصاب برنامه ریزی شده توسط جیش شد و انتظار می رود با در نظر گرفتن افزایش نفوذ تلاش با حمایت ارتش پاکستان طی یک ماه. بسیاری از آنها مسدود شد توسط سربازان هندی ارتش و نیروهای شبه نظامی. برخی از موفق بود.

تخمین زده میشود که حدود 25-30 جیش تروریست ها تا به حال موفق به دزدکی حرکت کردن را به دره کشمیر با کمک از ارتش پاکستان است.

گزارش های اطلاعاتی نشان می دهد که بیش از 70 جیش-e-محمد تروریست ها به احتمال زیاد به تلاش برای نفوذ بیش از چند هفته آینده بسیاری از آنها از Leepa دره.

“تجزیه و تحلیل ما نشان داده است که اغلب وجود دارد ارتباط بین خوشه در مرزی شلیک و نفوذ تلاش در این زمان از سال” ارتش افزود که تعدادی از نقض آتش بس توسط ارتش پاکستان در حال انتظار برای افزایش بیشتر است.

همچنین بخوانید: پس از جنگ نیابتی در کشمیر و پاکستان, حمله سایبری, جنگ علیه هند و مودی PM

افسر گفت: این غیر ممکن بود که این نفوذ تلاش نمی خواهد که حمایت فعال از ارتش پاکستان است. برای یک, پاکستان نیز در یک حالت مستند دارد و محدودیت در حرکت با توجه به Covid-19. ثانیا او گفت: توپوگرافی منطقه بود به طوری که حتی تروریست ها خواهد نیاز به یک استراحت زمانی که آنها رسیدن به خط کنترل قبل از آغاز سفر دشوار به کشمیر. این است که در آن راه اندازی پد در آمده است.

مفتی اصغر کشمیری نظارت نفوذ

مقامات اطلاعاتی گفت: جیش را عملا رئیس مفتی Abdul Rauf اصغر به وظیفه افغانستان جانباز مفتی اصغر کشمیری برای نظارت بر عملیاتی جنبه های نفوذ از Leepa دره.

کشمیری همچنین فرمانده جیش را کشمیر عملیات است و به اصطلاح امیر از JeM را عسکری (یا شاخه نظامی حماس) در پاکستان-کشمیر تحت اشغال.

کشمیری پیوست جیش از Harkat-ul-مجاهدین و همچنین مسئول جیش را به اردوگاه های تروریستی در افغانستان است که همچنین آموزش سربازان به مبارزه در کشمیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>