سیمون Biles طول می کشد هدف در ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک در تولد جیر

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

چهار بار در المپیک مدال طلای سیمون Biles می خواهد بیش از آرزوهای خوب از ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک.

ما در فدراسیون آرزو Biles شاد 23rd تولد در رسانه های اجتماعی در روز شنبه.

Biles — که همچنین دارای 19 جهان عناوین و انتظار می رود که در میان ستاره ها از بازی های المپیک توکیو — استفاده جیر خود را به عنوان یک فرصت به تقاضای مستقل رسیدگی به لری Nassar رسوایی سوء استفاده جنسی,.

“چگونه در مورد شما به من خیره کردن و انجام کار درست … باید مستقل تحقیق” Biles جامعی در توییتر پس از فدراسیون تولد صدای جیر جیر.

“تولدت مبارک برای تزئین ترین ژیمناست, تمام وقت, @simonebiles!” ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک نوشت: با ارسال یک ویدئو از Biles در عمل در یک زمین ورزش. “ما می دانیم که شما تنها ادامه خواهد داد به ما خیره و تاریخ!”

ملی سابق تیم ژیمناستیک, دکتر, Nassar بود و گذشت سوء استفاده از بیش از 250 ورزشکار از جمله ستاره های از ایالات متحده آمریکا 2012 و 2016 مدال طلا برنده تیم المپیک.

یک سنای آمریکا بررسی نشان داد که “چند نهاد” موفق به اندازه کافی پاسخ به معتبر اتهامات علیه Nassar اما Biles گفته است که ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک و ما در المپیک و پارالمپیک کمیته هنوز هم مدیون قربانیان خود را از جمله خودش پاسخ های بیشتر و یک چارچوب برای اطمینان از سوء استفاده از چنین نمی خواهد دوباره رخ می دهد.

“آرزو می کنم هر دو آنها می خواستند یک تحقیقات مستقل به عنوان مقدار به عنوان بازماندگان & I, انجام,” او توییتی در اوایل این ماه.

به عنوان Biles و دیگر نخبگان ژیمناستیک سطح شیب دار تا آماده سازی خود را برای توکیو, ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, در ماه ژانویه ارائه $215 میلیون (194 میلیون یورو) حل و فصل به قربانیان Nassar به حل و فصل دعاوی حقوقی — یک طرح یک وکیل برای بیش از 200 نفر از زنان به نام “بی وجدان.”

المپیک مدال طلای علی Raisman که در حال حاضر بازنشسته به نام پیشنهاد حل و فصل “توهین آمیز” و متهم فدراسیون در تلاش برای جلوگیری از انتشار جزئیات آن را نشان می دهد چگونه Nassar قادر به سوء استفاده از ورزشکاران برای سال.

وکیل جان مانلی که نشان دهنده بیش از 180 مشتریان با فعال ادعا می کند در برابر ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک گفت: پیشنهاد حل و فصل منتشر شده بیش از حد بسیاری از مردم از بیشتر ادعا می کند از جمله USOPC سابق ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, رئیس استیو پنی و سابق تیم ملی مدیران بلا و مارتا Karolyi.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>