سیمونا هالپ را پالرمو ظاهر در شک بعد از ایتالیا قرنطینه سفارش

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

آینده پالرمو بانوان باز می تواند از دست دادن بزرگترین قرعه کشی در جهان شماره دو سیمونا هالپ پس از ایتالیا تصمیم به تحمیل اجباری قرنطینه از 14 روز برای افرادی که از رومانی و بلغارستان در میان coronavirus بیماری همه گیر.

ایتالیایی, وزیر بهداشت روبرتو Speranza گفت: افرادی که در رومانی و بلغارستان در گذشته 14 روز را در قرنطینه می شود و به محض ورود در ایتالیا, یک حرکت با هدف جلوگیری از واردات Covid-19 موارد است.

پالرمو را به تنیس حرفه ای رویداد در سراسر WTA و ATP تور از اوایل مارس با اقدام برنامه ریزی شده به جریان در دادگاه رس سیسیلی سرمایه از اوت 3. مدیر مسابقات Oliviero پالما گفت: برگزارکنندگان نوشته اند فوری نامه به Speranza, درخواست برای معافیت بازیکنان تنیس در نظر گرفتن بخشی در این رویداد است.

“ارائه خواهد قسمت بزرگي ازانرژي جنبش یک بازیکن مثل (رومانیایی) سیمونا هالپ جهان شماره دو و ویمبلدون را قهرمان حاکم که نمی بخشی در پالرمو در مسابقات دیگر” پالما در بیانیه ای گفت.

ایتالیا اولین کشور اروپایی به ضربه سخت رمان coronavirus اما تعداد روزانه عفونت های جدید در حال گزارش شده است که کسری از آن دیده می شود در اواخر ماه مارس است. این کشور به ثبت بیش از 35000 مرگ و میر ناشی از ویروس است. پالرمو را سخت سلامت احتیاطی و همه بازیکنان را تحت COVID-19 آزمایشات قبل از آنها می آیند در بدو ورود و در هر چهار روز پس از آن.

“ما متقاعد شده است که سلامت پروتکل تصویب شده توسط WTA بسیار سخت برای تضمین ایمنی و سلامت نه تنها ورزشکاران در عین حال نیز از تمام مختلف کارگران درگیر در این رویداد گفت:” پالما. “من متقاعد شده است که همه شرایط لازم و حداقل تضمین های دادرسی به یک استثنا برای همه بازیکنان تنیس آینده از رومانی یا بلغارستان به منظور جلوگیری از قرنطینه و از این رو بازنشستگی خود را از مسابقات است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>