Silverstone و اتریش اسپیلبرگ می تواند نگه داشتن back-to-back F1 مسابقه

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

جایزه بزرگ بریتانیا برگزارکنندگان گفت: آنها می توانند میزبان دو دوره متوالی مسابقات در صورت نیاز در تلاش برای کمک به نجات coronavirus-آمار مسابقات قهرمانی جهان است.

تا کنون نه از 22 مسابقه یا لغو شده و یا به تعویق افتاد با فرانسه و بلژیک مسابقات مخفیگاه آنان را به پیوستن به رها لیست.

که ترک جایزه بزرگ اتریش در 5 جولای به تاخیر نجومی-درب بازکن با جایزه بزرگ بریتانیا برنامه ریزی شده به دنبال دو هفته بعد.

Red Bull مشاور هلموت مارکو گفت: اتریش پخش عمومی ORF در روز یکشنبه که اسپیلبرگ پیگیری بیش از حد می تواند میزبان back-to-back مسابقات با دومین روز مسابقه در طول هفته.

او گفت: پیگیری مدیر در حال حاضر پیشنهادی به دولت اجازه می دهد تا یک جایزه بزرگ بدون فن با شانس تصویب آن “بسیار بالا”.

وزیر ورزش ورنر Kogler این هفته اعلام کرد او مخالف نیست و به اسپیلبرگ مسابقه برگزار می شود, بدون جمعیت.

Marko که تیم مستقر در اتریش گفت: F1 سازمان مشغول به کار بودند در یک مفهوم کاهش تعداد کسانی که در سایت و چگونه پرواز چارتر می تواند زمین را در فرودگاه و در نزدیکی اسپیلبرگ از انگلستان که در آن بسیاری از تیم ها بر اساس هستند.

Marko برجسته “unpayable اثر تبلیغات” از اسپیلبرگ لگد زدن ناقص فصل هر چند همه کسانی که وارد اتریش را مجبور به نشان دادن منفی COVID-19 نتیجه برای جلوگیری از قرنطینه.

قبلا Silverstone مدیر عامل استوارت پرینگل نیز گفت: بحث در حال حاضر در حال وقوع با F1 کارفرمایان معروف بریتانیایی مدار میزبانی دو قهرمانی جهان grands جایزه بزرگ پی در پی.

“ما در مورد همه انواع جایگشت از جمله میزبانی دو مسابقه بیش از یک آخر هفته و دو مسابقه متوالی بیش از آخر هفته” Pringle گفت: نگهبان.

“من اعتماد به نفس کامل در توانایی ما برای قرار دادن در این وقایع است. ما یک مقدار زیادی از تجربه بسیاری از دانش ما می تواند به نوبه خود که قطعا.” این جایزه بزرگ بریتانیا است که برای جولای 19, احتمال وجود دارد اما به جای در پشت درهای بسته برای مبارزه با گسترش coronavirus.

در 2019, آمار رسمی نشان داد که 351,000 مردم با حضور در فرمول یک آخر هفته در Silverstone که برای اولین بار میزبانی یک جایزه بزرگ بریتانیا در سال 1950.

“F1 در حال کار بسیار سخت به تلاش و کار کردن چه راه حلی برای مسابقات قهرمانی جهان است” افزود پرینگل.

“ما شده اند به طور منظم در تماس با آنها و خواسته شده است می تواند ما برگزاری یک مسابقه یا دو و می تواند آنها را پشت درهای بسته می شود.

“پاسخ کاملا ما باز به دنبال به هر چیزی و همه چیز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>