هند: هند تنها Covid-free state می شود اولین آزمایشگاه تست

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

سیکیم هند تنها Covid-رایگان دولت آمده است تا با آن برای اولین بار آزمایشگاه برای تست سواب نمونه Covid-19 بیماران مبتلا به مقامات بالای کوچک هیمالیا دولت گفت: در روز پنج شنبه.

تا تاریخ دولت تا به حال به ارسال سواب نمونه به شمال بنگال کالج پزشکی و بیمارستان (NBMCH) در دارجلینگ منطقه بنگال غربی حدود 100 متر دور تحت تدابیر شدید امنیتی است. حدود 200 نمونه های آزمایش شده در NBMCH تا کنون.

“چهار Truenat بتا-CoV تست ماشین آلات نصب شده اند در حالت اجرا STNM بیمارستان در گنگتک. پیش از آن در زمان ما حداقل دو روز برای دریافت نتیجه آزمون به عنوان آنها تا به حال به ارسال به NBMCH در Siliguri. در حال حاضر ما خواهد شد در نتیجه در یک ساعت” گفت: مانی Kumar Sharma, وزیر بهداشت از هند.

Truenat بتا-CoV تست یک تست غربالگری. اگر آزمایش مثبت یک فرد تحت یک روش RT-PCR تست برای تایید Covid-19.

هند با جمعیت 6.19 لاخ سهام مرزهای بین المللی با چین و نپال و بوتان. در حالی که دولت در میان نزدیک به مرزهای بین المللی و ممنوعیت ورود خارجی و گردشگران داخلی آن نیز در زمان اوایل تصمیم به بستن دو تا از چهار مرز پست های با, West Bengal.

“تا کنون نه تنها فرد دارای آزمایش مثبت برای Covid 19 در دولت” گفت: یک مقام بهداشتی از دولت است.

مجاور Kalimpong منطقه در غرب بنگال شاهد مرگ 44 سال از Covid-19 مارس 30 در NBMCH. در همه 11 نفر از اعضای خانواده اش در Kalimpong و Siliguri همچنین آزمایش مثبت است. آنها تمام شده است درمان و مرخص شد.

“همراه با چهار Truenat دستگاه های دولتی نیز دریافت کرده 1,440 تست کیت. ما در حال انتظار برای دستورالعمل از شورای تحقیقات پزشکی هند برای عملیات در مقیاس کامل از ماشین آلات” گفت: Pempa T Bhutia هند را وزیر بهداشت.

در ضمن, West Bengal دولت نیز مجاز 15 دولتی بیمارستان ها برای شروع Truenat آزمون بتا به سطح شیب دار تا تست. تا تاریخ, West Bengal را آزمایش کرده است 16,525 نمونه در 14 مجاز آزمایشگاه تست. در 24 ساعت گذشته در این دولت انجام شده حدود 1905 آزمون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>