رفت بین راه اندازی مجدد conundrums

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

یک ماه پیش, هندی, shuttlers امیدوار بودیم از پیوستن به ملی کمپ مربوطه آموزش آکادمی در ماه جولای بعد از یک مدت طولانی مستند. وجود شور و هیجان است که آنها در نهایت قادر به رقابت در مسابقات بین المللی با شروع از $500,000 تایپه باز در هفته اول ماه سپتامبر است.

اما با افزایش Covid-19 موارد و مستندات دقیق در حال اجرا دوباره خود را صبر کنید به نظر می رسد بی پایان حتی به عنوان رقبا در کشورهای دیگر که شروع به آموزش. “وجود دارد هیچ اطلاعات خاص; ما هنوز در انتظار مجوز می گوید:” رئیس سرمربی تیم ملی فوتبال Pullela Gopichand از حیدرآباد. “هر جا که آکادمی باز کرده بود آنها در حال تعطیل…ما باید منتظر بمانیم.”

حیدرآباد و بنگلور یکی از مهمترین مراکز برای بدمینتون پدید آمده اند به عنوان شهری جدید Covid-19 نقاط. ورزشگاه و آکادمی باز کرده بود در بنگلور در ممکن است اما این مستند مجددا اعمال شده در کارناتاکا سرمایه در جولای 15, ترک shuttlers با هیچ گزینه ای.

هند بالا دو برابر توان Chirag شتی از بمبئی بود که انتظار برای سفر به حیدرآباد ملی کمپ می گوید: هر چه آموزش کوچک بازیکنان آغاز شده بود “دوباره متوقف شده است”.

این وضعیت های مختلف در کرالا که در آن جهان شماره 8 HS Prannoy آغاز کرده بودند به آموزش برای یک ماه و نیم در تریواندروم قبل از این مستند مجددا اعمال شده با توجه به جامعه انتقال است. او بیش از حد انتظار برای پرواز به حیدرآباد برای اردوگاه. “با توجه به این سناریو فکر نمی کنم چیزی باز خواهد شد…اصلا فکر می کنم همه چیز خوب خواهد شد در چند ماه آینده. در این سال به نظر می رسد غیر ممکن است می گوید:” Prannoy.

در حالی که Punjab-بر اساس Pranaav جری چوپرا است خوش شانس برای آموزش در دادگاه دو بار در روز و پنج روز در هفته و اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای باید به معنای دو برابر توان پخش تک با هند بین المللی Dhruv Kapila. “ما در حال مدیریت آموزشی ما با هر آنچه که ما داشته باشد. ما همچنین جلسات آنلاین با مربیان و کمک گرفتن از بازیکنان محلی,” چوپرا می گوید از Ludhiana.

این به طور معمول طول می کشد حدود شش هفته آموزش به دست آوردن تناسب اندام بازی زیر که به طور منظم با کیفیت بالا مسابقات دریافت رقابتی جریان آب. با توجه به این سناریو در سراسر هند است که بعید است که اتفاق می افتد. و اگر فصل آغاز در 1 سپتامبر, سپس سرخپوستان را مجبور به رفتن مستقیم به رقابت بدون در دادگاه و در صورت رقبا که در حال حاضر لمس اوج تناسب اندام.

بسیاری امیدوار هستند وجود خواهد داشت یکی دیگر دور از تعویق. با این وضعیت همه گیر در سراسر جهان هنوز هم در حال تحول بسیاری احساس می کنید آن را نمی خواهد امکان پذیر است برای شروع فصل در ماه سپتامبر. “چگونه آنها می رویم به انجام مسابقات ؟ با مسافرت های بین المللی یا قوانین و مقررات در محل و بدون شفافیت در قوانین قرنطینه من مطمئن هستم که چگونه آنها می توانند شروع می گوید:” Prannoy.

Prannoy قرار می دهد و آن را با صراحت. “اگر مسابقات شروع در ماه سپتامبر من فقط به نشستن و تماشای تلویزیون.”

Gopichand بیش از حد مطمئن نیستید. “وجود دارد بسیاری از شک و تردید در مورد اینکه آیا آن را (مسابقات) اتفاق می افتد.”

مسابقات قهرمانی جهان مدال برنز B سای Praneeth نیز می گوید: سپتامبر 1 راه اندازی مجدد بعید است. “اگر آن را ندارد, ما قادر به بازی می گوید:” 27 ساله.

جهان شماره 10 شتی نیز بسیار امیدوار از ماه سپتامبر راه اندازی مجدد. “گرفتن از شهرستانها دشوار است چه رسد به کشور است. سفر به خارج از هند است کاملا متفاوت سوال در دسترس نباشد.” پس از آن وجود دارد که این موضوع از سرگیری پروازها و quarantining از بازیکنان از کشورهای مختلف می افزاید: Shetty.

اما اگر مسابقات را شروع, از آن خواهد شد یک هیچ برنده وضعیت برای سرخپوستان به عنوان shuttlers در بسیاری از کشورها از سر آموزش طولانی برگشت. “چین تایپه و اندونزی و مالزی و… همه آموزش است در حال حاضر. ما را در پشت قرار می گیرند (اگر فصل ری استارت در ماه سپتامبر) می گوید:” Chopra, 2018 بازی های کشورهای مشترک المنافع مخلوط تیم مدال طلای. “ژوئیه خواهد شد به زودی و پس از آن تنها یک ماه باقی مانده است (برای مسابقه). من مطمئن هستم که اگر ما قادر خواهید بود برای رفتن. همه در همه ، اگر بسیاری از بازیکنان نمی تواند آنها ممکن است لغو (مسابقات) اما آنها همچنین ممکن است پیش بروید اگر بازیکنان از (تنها) یک زن و شوهر از کشورها نمی آیند.”

سابق هند رئیس مربی Vimal کومار بیش از حد نگران است چنین سناریویی. “من یک کمی در مورد آن. کشورهای دیگر سفر خواهد کرد اما ما باز نمی مرزهای ما. ژاپن و تایلند و اندونزی و مالزی و تایوان و باید شروع به آموزش و نواختن اما ما نیست. آن است که یک منطقه از نگرانی. ما بسیاری از بازیکنان و آنها را با توجه وزنها. اما اگر دولت ما تصمیم می گیرد (نه برای باز کردن مرزها) و سپس ما می توانیم هر چیزی را انجام دهید. و اگر BWF احساس آنها بازی خواهد کرد (پیش بروید با مسابقات).”

اما می تواند برگزارکنندگان توانیم به ترک برخی کشورها ؟ آن اتفاق می افتد در ماه فوریه زمانی که بدمینتون آسیا تیم قهرمانی رفتم جلو در مانیل بدون بازیکن از چین و هنگ کنگ به عنوان دولت فیلیپین ممنوع کرده بود ورود خود را با توجه به همه گیر.

Kumar دهکدهای از یک قطعه از مشاوره برای BWF. او احساس می کند که توماس و بارگذاری جام در دانمارک در ماه اکتبر شده است باید مرحله ایده آل برای بین المللی بدمینتون به رزومه با مشارکت محدود. “دانمارک نسبتا امن و اروپا باز کرده است. ما می تواند آن را از وجود دارد با دانمارک باز بلافاصله پس از. سپس هر کس می خواهد این اعتماد به نفس به سفر بروید و در مورد چیزهایی که می گوید:” کومار.

ماه گذشته یاد Lee Chong Wei خواسته بود فدراسیون جهانی بدمینتون (BWF) به قراضه تمام مسابقات این سال است. در اوایل این ماه در چین لغو تمام رویدادهای ورزشی بین المللی در سال 2020 از جمله سال-پایان دادن به 1.5 میلیون دلار BWF World Tour Finals برگزار شد در گوانگژو.

BWF دبیر توماس لوند بود گفت: در ماه گذشته که شرایط به تغییر ادامه خواهد داد “و در نتیجه BWF ممکن است نیاز به به روز رسانی بیشتر به وضعیت مسابقات به عنوان و هنگامی که لازم است”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>