Shubhankar Sharma همه مجموعه ای برای شروع تور اروپا با قهرمان باز هفته آینده

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هندی گلف باز Shubhakar Sharma خواهد بود به دنبال به “انتخاب رشته” پس از اختلال ناشی از COVID-19 همه گیر هنگامی که او سر به انگلستان هفته آینده برای قهرمان باز در بیرمنگام.

شارما که خود را جشن گرفتند 24th, تولد, روز سه شنبه, برگ اوایل هفته آینده خواهد بود و در زمان برای شروع قهرمان باز در روز پنج شنبه.

رویداد دوم از انگلستان نوسان است که در جریان است با Betfred انگلیسی کارشناسی ارشد در این هفته برگزار خواهد شد در جنگل آردن Mariott هتل و باشگاه کشور در بیرمنگام.”من کاملا هیجان زده و پمپ توسط چشم انداز و برنامه ریزی برای بازی پنج باقی مانده حوادث در شش رویداد انگلستان نوسان” گفت: شارما.

“آن بوده است مدت زمان طولانی از آنجایی که من به رقابت در میانه نوسان در آغاز سال است. آخرین رویداد قطر کارشناسی ارشد در هفته اول ماه مارس.

“از آن پس جهان گلف را متوقف کرده است هر چند که به تازگی دوباره شروع در ما و در حال حاضر انگلستان است. بنابراین آن را خوب خواهد بود برای دیدن برخی از اقدام پس از مقدار زیادی از آماده سازی و استراحت در خانه,” او اضافه شده است.

شارما که در یک مرحله در حال اجرا برای المپیک نقطه در حال حاضر کاهش یافته و از رتبه بندی جهان به 311 این هفته است.

“راستش ما همه به دنبال قهرمان هندی باز و دیگر تور اروپا رویدادهای اما پس از آن COVID-19 پایان دادن به تمام کسانی که برنامه های. در حال حاضر از آن خواهد شد خوب انتخاب کنید تا به موضوعات” او گفت:.

قهرمان باز حمل یک کیف پول از یک میلیون یورو.

شارما می گوید: او است نه فکر کردن در مورد جایزه دستی.

“مهم این است که این فرصت را به بازی. به عنوان حرفه ای که کار ما. ما لازم نیست کار از خانه برای گلف گفت: با خنده.

“ما باید برای رسیدن به این دوره و تور اروپایی انجام داده است یک کار بزرگ با ایجاد یک حباب امن برای ایمنی ما. آن است که در حال حاضر برای ما به دنبال و ایمن ماندن,” او گفت:.

به عنوان برای این موضوع از جمعیت او افزود: “این است آنچه در آن است. که (جمعیت) نیز به تدریج تا پس از آن ما باید برای اولین بار شروع به داشتن گلف. بنابراین این یک گام خوب و با تشکر از اروپا تور برای ایجاد یک برنامه برای ما است.”شارما شده است آموزش با مربی جسی Grewal در Chandigarh اما در اروپا او را مجبور سابق pro Gurbaaz مان, که همچنین یک مربی در کیسه.

“Baaz و من بزرگ رفاقت. او با من در WGC-مکزیک جایی که من رهبری و در نهایت به پایان رسید Top-10. او می داند که بازی من و ما اغلب با هم بازی. پس از آن خواهد بود که او را در اطراف” او توضیح داد.

چگونه او صرف چهار ماه گذشته به جوانی گفت که اختصاص داده شده به خانواده است.

“این یک مقدار زیادی از زمان با خانواده که ما نمی هنگامی که این فصل در جریان کامل. بسیاری از خانه غذا توسط مادر که من دوست دارم اما نیاز به آن را دریافت در آموزش; و البته زمانی که دوره باز من به روت با مربی خود و شرکای بازی مانند Karandeep Kocchar و دیگران.

“این ویژه بودن با پدر و مادر و خواهر و Vandini نوشت که ویژه شعر برای من در روز تولد من به تازگی. آن را فقط به بزرگ و چیزی به گرامی داشتن” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>