هندی گلف باز Shubhankar شارما را در رقابت برای اولین بار در بیش از چهار سال زمانی که او كم در قهرمان باز شروع در اینجا در روز پنج شنبه. شارما خود را جشن گرفتند 24th, تولد در هفته گذشته. این رویداد همچنین علائم اولین بار یک شرکت هندی خواهد شد حمایت تمام عیار حرفه ای رویداد گلف در اروپا است. این رویداد حمل یک کیف پول جایزه از یک میلیون یورو.

شارما به دنبال به جلو به قهرمان هندی باز قبل از آن را تبدیل به یکی از بسیاری از حوادث به لغو و یا به تعویق افتاد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

“من به دنبال به جلو به این گروه به عنوان هر دو بچه ها بزرگ هستند” گفت: شارما.

“سفر (از هند به انگلستان) متفاوت بود از آنچه که من تا کنون انجام داده اند. من نیاز به برخی از پادمان شبیه یک فضایی برای رسیدن به بیرمنگام. در حال حاضر که من در یک حباب زندگی دوباره به حالت عادی اگر ما می توانیم آن را پس!,” او اضافه شده است.

Miguel Angel Jimenez, 56 را با یک رکورد 707th شروع تور اروپایی. کاریزماتیک اسپانیولی تبدیل طرفدار در سال 1982 زمانی که بسیاری در این زمان قهرمان زمینه باز نمی شد حتی به دنیا آمد.

او برنده 33 بین المللی عناوین از جمله 21 در تور اروپا و او می گذرد سام تورانس ثبت 706.

شارما دو بار برنده در تور اروپایی خواهد توپ را روی گوه با دو ستاره محبوب اندی سالیوان و ادی Pepperell برای اولین بار دو روز.

“تور اروپایی انجام داده است برخی از شگفت انگیز برنامه ریزی شده و نشان داده شده مقدار زیادی از عشق و مراقبت. کلاه ها را به آقای Keith Pelley ما مدیر عامل شرکت.

“همچنین من می خواهم برای تشکر هوایی هند ملی ما حامل برای خیلی مفید و افسانه تمام راه را. در حال حاضر از آن زمان به این دوره و دیدن برخی از اقدام. با تشکر از همه.” شارما خواهد شد که سابق حرفه ای Gurbaaz مان در کیسه برای این و بعد از پنج هفته از طریق مانده از شش هفته بریتانیا در نوسان است. انگلستان نوسان هفته گذشته آغاز شد با Betfred انگلیسی, کارشناسی ارشد.

“Gurbaaz بود با من وقتی که من بازی WGC-مکزیک و من با او بازی اغلب در خانه نیز می باشد. پس از آن باید خوب باشد و من احساس خوب با من بازی. من باید در یک دور تمرین قبل از دور اول گفت:” Sharma.

مرد دیگری ساخت یک نقطه عطفی ظاهر این هفته اسکاتلند دیوید درایسدیل و او آغاز خواهد شد 500th خود را در تور اروپایی ظاهر با ادواردو Molinari و انگلستان Jordan Smith.

دانمارکی, نوجوان Rasmus Hojgaard و آفریقای جنوبی جاستین هاردینگ هر دو تحت فشار قرار دادند Paratore بیش از آخر هفته به هفته گذشته و آنها را شروع کردن با هم در کنار انگلستان متی سوتگیت.

سابق آمریکا قهرمان باز Michael Campbell است که بازی دوم خود رویداد از انگلستان نوسان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de