عکس های شلیک شده توسط کره شمالی ‘اتفاقی’: وزیر خارجه آمریکا Pompeo

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

عکس های شلیک شده توسط کره شمالی در سراسر مرز خود را با کره جنوبی بودند به احتمال زیاد “اتفاقی” وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: به عنوان گمانه زنی ها همچنان به چرخش در مورد سلامت رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد.

شمالی و کره جنوبی روز شنبه با رد و بدل تیراندازی در اطراف یک روستایی پست گارد بالا بردن تنش و یک روز پس از کره شمالی رسانه های دولتی نشان داد کیم بازدید از یک کارخانه, اولین گزارش از او ساخت و ظاهر عمومی از آوریل 11.

کره جنوبی در پاسخ به آتشباری از سراسر DMZ اما هیچ تلفات گزارش شده است.

همچنین بخوانید: کره شمالی و کره جنوبی تبادل تیراندازی در سراسر مرز در پست گارد

“ما فکر می کنیم کسانی که اتفاقی. کره جنوبی را آتش بازگشت. تا آنجا که ما می توانید بگویید وجود دارد بدون از دست دادن زندگی در هر دو طرف” Pompeo گفت: ABC این هفته است.

Pompeo کاهش یافته است به بحث در مورد اینکه آیا او نمی داند که آیا Kim شده است به شدت بیمار در طول چند هفته گذشته – که ratcheted تا گمانه زنی ها به عنوان کیم از دست رفته یک جشن خود را در اواخر پدربزرگ – اما گفت که بر اساس فیلم های او را از تلویزیون دولتی در یک رویداد های اخیر “آن را مانند به نظر می رسد رئیس کیم زنده و سالم است.”

“ما می دانیم که وجود داشته اند دیگر تمدید دوره timewhere رئیس کیم بوده است از مشاهده و همچنین, بنابراین آن را بی سابقه” Pompeo گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>