کوتاه پیاده روی, دوچرخه سواری: همه شما نیاز به دانستن در مورد ’15 دقیقه ای شهر’ Covid-19…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

Coronavirus همه گیر ویران کرده و صدها نفر از شهرستانها در سراسر جهان ناراحت کننده بودجه خود را. کسب و کار در حال بسته شدن در سرسام آور نرخ و مردم از دست دادن شغل خود را به همان اندازه سریع است.

این است که در برابر این پس زمینه است که یک ائتلاف بین المللی از شهرستانها آمده است به جلو با یک رمان طرح نه تنها به مقابله با Covid-19 بحران اما همچنین بهبود یافتن از آن است.

C40 شهرستانها یک ائتلاف بین المللی از شهری به رهبران شناور است این ایده که همه ساکنان را در زندگی ’15 دقیقه ای شهر’. مفهوم مذاکرات در مورد توسعه زیرساخت ها در چنین راهی است که همه ساکنان یک شهر هستند قادر به پاسخگویی به بسیاری از نیازهای خود را در داخل یک پیاده روی کوتاه یا دوچرخه سوار از خانه های خود.

“این راه ما خواهد شد و به خیابان ها به مردم به طور دائم جابجایی بیشتر جاده فضا برای پیاده روی و دوچرخه سواری سرمایه گذاری در شهرستان پیاده روی و دوچرخه سواری و شبکه های سبز زیرساخت” C40 گفت: در وب سایت خود را.

این را به زندگی مردم راحت تر و کمتر استرس زا و پایدار تر از آن گفت.

این بخشی از C40 شهرداران دستور کار سبز و فقط بهبود در پی Covid-19. دستور کار بود که به رهبری C40 شهرداران در سراسر جهان منتشر شد و در روز چهارشنبه.

C40 یک ائتلاف از شهرداران 96 شهرستانها در سراسر جهان است که به نمایندگی از 700 میلیون نفر در جهان است. برخی از شهرستانها بخشی از این گروه هستند فریتاون, هنگ کنگ, لیسبون, Los Angeles, ملبورن, مدلین, میلان, مونترال, New Orleans, روتردام, سیاتل و سئول.

بنگلور چنای و دهلی نو کلکته و جیپور بخشی از این طرح از هند است.

این C40 گروه گفت که پیشنهاد سبز طرح بهبود است و انتظار می رود به عملکرد US $24 تریلیون در منافع اقتصادی تا سال 2050 و آب و هوا سرمایه گذاری می تواند پشتیبانی بیش از 80 میلیون شغل تا سال 2030.

همچنین گفت که بسیاری از شهرستانها در حال حاضر در حال حرکت سریع تر از دولت های ملی است.

برخی از نمونه های ذکر شده توسط C40 عبارتند از: بوگوتا است که نورد از 35 متر از چرخه خطوط و سیستم از خیابان ها بسته به ماشین; لندن که در حال گسترش است دوچرخه سوار زیرساخت; میلان که اعلام کرده یک طرح بلند پروازانه برای افزایش پیاده روی و دوچرخه سواری; فریتاون که آب افزایش یافته مقررات در مناطق آسیب پذیر; لس آنجلس است که با نصب پانل های خورشیدی بدون هیچ هزینه ای در خانه تقریبا 2000 نفر از خانواده های کم درآمد; و سئول که یک ساختمان مقاوم سازی طرح که انتظار می رود به ایجاد 20,000 شغل تا سال 2022.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>