تیراندازی در سیاتل در اعتراض به منطقه برگ 1 کشته و 1 مجروح

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

یک نفر کشته شد و یکی دیگر در شرایط بحرانی در قبل از سحر تیراندازی در سیاتل در اعتراض به منطقه مقامات میگویند.

تیراندازی رخ داده و در حدود ساعت 3 صبح در منطقه ای در نزدیکی مرکز شهر شناخته شده به عنوان ریز ریز کردن که مخفف “کاپیتول هیل اشغالی در اعتراض به” منطقه پلیس در بیانیه ای گفت در توییتر.

پلیس سیاتل Sgt. لورن Truscott گفت سیاتل تایمز که او نمی دانم که آیا پلیس گرفته بود هر کسی را بازداشت و که او تا به حال هیچ فوری اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به تیراندازی آشکار شد.

محققان بررسی شد بررسی عمومی-منبع تصویری و بدن-دوربین تصویری برای سرنخ ها و مقامات برنامه ریزی برای فاش کردن اطلاعات بیشتر در مورد این تیراندازی بعد Truscott گفت.

دو مرد با زخم گلوله وارد شده در یک وسیله نقلیه خصوصی در Harborview Medical Center در حدود ساعت 3 صبح گفت: بیمارستان سخنگوی سوزان گرگ. یکی مرده و دیگری در شرایط بحرانی در واحد مراقبت های ویژه.

معترضان را محاصره چند بلوک در نزدیکی یک ایستگاه پلیس در سیاتل کاپیتول هیل محله در پی تظاهرات علیه خشونت های پلیس از پلیس با قتل جورج فلوید در مینیاپولیس چند هفته پیش.

پلیس تا حد زیادی عقب نشینی از این منطقه پس از درگیری با معترضان به پایان رسید و با مردم پرتاب چیزهایی در پلیس و پلیس کشتار با گاز اشک آور مردم و با استفاده از دیگر کنترل جمعیت مهمات. مقامات شهرستان را گفت: آنها هنوز هم در برقراری ارتباط با رهبران اعتراض که متعهد به حفظ صلح در منطقه است.

وضعیت کشیده شده است ادامه داد: خشم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او توییتهایی دربارهی احتمالا ارسال در ارتش شده اند ملاقات با محکومیت از سیاتل شهردار جنی Durkan و رژیم صهیونیستی. جی Inslee هر دو حزب دموکرات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>