Shivraj سینگ Chouhan قرارداد Covid-19 می گوید: باید به دنبال مشاوره دکتر

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

Madhya Pradesh وزیر Shivraj سینگ Chouhan گفت: او دارای آزمایش مثبت برای بیماری کروناویروس (Covid-19) و بستری در یک بیمارستان به عنوان توصیه شده توسط پزشکان است.

Chouhan اعلام ساخته شده در یک سری از توییت.

“من به هموطنان عزیز, من تا به حال علائم COVID-19 و پس از آزمون من گزارش آمده است مثبت است. من درخواست تجدید نظر به تمام همکاران من است که هر کس آمد در تماس با من باید خود را دریافت تاج آزمون انجام می شود. و نزدیک من تماس باید قرنطینه خود” Chouhan گفت: در یک صدای جیر جیر در هندی.

“اگر COVID19 است در زمان درمان یک فرد به طور کامل درمان می شود. من شده اند با بررسی وضعیت کرونا عفونت هر شب پس از 25 مارس. من سعی خواهد کرد برای بررسی وضعیت کرونا از طریق ویدئو کنفرانس به عنوان آنجا که ممکن است در حال حاضر,” او اضافه شده است.

رئیس جمهوری گفت: این جلسه بررسی خواهد شد در حال حاضر برگزار شده توسط خانه وزیر Narottam Mishra, شهری, توسعه و مدیریت وزیر Bhuppendra سینگ و سلامت وزیر آموزش و پرورش Vishvas Sarang و وزیر بهداشت Dr Prabhuram چودری در غیاب او.

“من نیز همچنان به انجام همه چیز ممکن است برای کمک به کنترل COVID19 در دولت در طول درمان,” او گفت:.

Chouhan بعد توییتی که او در حال رفتن به بستری Chirayu بیمارستان اختصاص داده شده Covid-19 موسسه.

“یک تاج بیمار نباید اصرار دارند که آنها می خواهند به ماندن در خانه قرنطینه یا نه رفتن به بیمارستان است. ما باید به دنبال دستورالعمل از این پزشکان گفته است که صدای جیر جیر.

یکی از Chouhan را وزرا همکاران آزمایش مثبت برای Covid-19 اواخر ژوئیه 22.

رئیس جمهوری به همراه وزیر, Bharatiya Janata Party دولت واحد جمهور VD شارما و دولت واحد دبیر کل (سازمان) Suhas Bhagat سفر کرده بود لکنو در دولت هواپیما در جولای 21 برای حضور در این مراسم از نماینده فرماندار Lalji Tandon که فوت دور در اوتار پرادش سرمایه در زادگاه خود. در طول بستری شدن در بیمارستان.

وزیر بستری شده است به کالج پزشکی آموزش بیمارستان در بوپال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>