شیو سنا به دنبال Amar Jawan Jyoti مانند یادبود برای ‘شهدا’ از Ram Mandir حرکت…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

شیو سنا پیشنهاد کرده است که ساختمان “یادبود” برای “شجاع شهدا” که درگذشت به علت رم Mandir در بانک ها از Sarayu رودخانه در ایودیا. در حزب دهان قطعه Saamana شیو سنا پیشنهاد یادبود ساخته می شود در امتداد خطوط از دهلی ‘Amar Jawan Jyoti’ که یک یادآوری ثابت از شجاعت سربازان ما حزب گفت.

“آنها نیاز دارند نمی توان از هر یک حزب سیاسی و یا ساز و برگ. آنها یک فولاد اعتصاب برای کشور و دین و ایمان خود” به آن اضافه شده است.

این می آید فقط دو روز پس از سنا متحد در ماهاراشترا ملی حزب کنگره (NCP) رئیس Sharad Pawar نام برای یک اعتماد برای نظارت بر ساختمان یک مسجد در ایودیا در امتداد خطوط از رم Mandir اعتماد شکل گرفته برای نظارت بر ساخت و ساز از یک رم معبد در ایودیا.

در واکنش به گزارش های رسانه ها که رم معبد تکمیل خواهد شد قبل از 2024, Saamana گفت: این بهره مند خواهد شد Bharatiya Janata Party (BJP) در آینده Lok سبها انتخابات است.

“بدیهی است که خداوند Ram خواهد بود رئیس مهمان از انتخابات. به دلیل مسائل پاکستان و یا فولاد اعتصاب نمی خواهد کار در سال 2024 انتخابات” Saamana گفت.

آن افزود: “رم Mandir در کشور یک موضوع مذهبی و غرور و ایمان اما اگر آن را در حال رفتن به سیاسی خواهد شد که آن را پس از خود برای جلوگیری از آن؟”

Saamana همچنین پیشنهاد کرد که رهبران از جمله سونیا گاندی Mamata بانرجی Mulayam سینگ یاداو, Nitish کومار و Sharad Pawar باید دعوت به “Bhoomipoojan’ از معبد و همچنین پیشنهاد ممکن است تاریخ را برای برگزاری آن.

“این Bhoomipoojan اتفاق می افتد در آینده تاریخ برای جشن از Gudi Padva یا Ramnavami و به احتمال زیاد اتفاق می افتد در دست نخست وزیر نارندرا. اما رهبران دیگر باید دعوت به ترک مجالی برای انتقاد که BJP در انحصار تابع” آن را گفت.

Saamana اضافه شده که سهم غیر BJP لباس مانند شیو سنا و Bajarang Dal به سمت ایودیا جنبش نمی تواند فراموش شود.

“در بی بی سی, تصاویر و فیلم در حافظه Ram Mandir که در آن ‘Kar Sevaks’ هستند دیده می شود حمله ببری مسجد شامل بسیاری از چهره های آشنا به شیو سنا” در این مقاله می گوید و ادعا می کند که سنا بنیانگذار Balasaheb Thackeray تا به حال ترس بستری شیو Sainiks’ نقش را در تخریب ببری مسجد اما این حزب هرگز قوی تر از آن سیاسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>