شیو سنا می گوید ناراحتی Uddhav Thackeray نخواهد مسابقه MLC سنجی اگر نه انتخاب…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

وزیر Uddhav Thackeray است و نه مایل به شرکت در مسابقه شورای قانونگذاری سنجی با توجه اواخر این ماه مگر اینکه انتخاب unopposed گفت: ارشد شیو سنا رهبر سانجی Raut, و اضافه کرد که این حکم شریک اتحاد کنگره شرکت در رقابت دو صندلی است که به احتمال زیاد به زور یک مسابقه. Raut گفت که جریان سیاسی درام است ناراحت شیو سنا ارشد, که با ارسال یک پیام به ماهاراشترا کنگره رئیس Balasaheb Thorat به عقب نشینی حزب دوم نامزد شده است.

Raut روشن است که Uddhav ترس از رقابت در انتخابات اما وضعیت فعلی نیست حکم سیاسی جنگ است. او افزود که شورای قانونگذاری سنجی برای 9 کرسی در 21 مه برگزار می شد برای جلوگیری از قانون اساسی و بحران سیاسی در دولت است.

Raut با اشاره به قانون اساسی نیاز برای یک وزیر و یا یک وزیر از دولت برای گرفتن انتخاب شده به هر کدام از این دو خانه در ظرف شش ماه از سوگند. Uddhav در حال حاضر نه یک MLA و شش ماه به عنوان ماهاراشترا سانتی متر به پایان رسیده است on May 28.

اواخر شنبه شب Thorat اعلام کرد که Rajkishor مودی از حزب آمریکایی منطقه رئیس جمهور خواهد شد و دوم آن نامزد. این Bharatiya Janata Party (BJP) در حال حاضر سابقه چهار نامزد. ملی کنگره حزب شیو سنا اعلام کرده اند دو نامزد هر یک از. با کنگره نیز فیلدینگ دو نامزد را به یک مسابقه بین نامزدهای ائتلاف حاکم است.

“آیا ما به مردم بگویید که در حالی که آنها در حال قفل کردن در خانه های خود را هنگامی که وجود دارد یک علامت سوال بیش از معیشت خود و سلامت احزاب سیاسی در ماهاراشترا نمی تواند به اتفاق آرا تصمیم گیری در یک انتخابات ؟ این خواهد بود یک لکه در ماهاراشترا سنت است. Uddhav Thackeray هرگز و هرگز علاقه مند به چنین سیاست است. او ناراحت است و بیش از این توسعه است. او می خواست به مسابقه تنها اگر آن را unopposed. ما نمی ترسم از رقابت اما این زمان به مسابقه انتخابات است. وقت آن است که برای مقابله با این وضعیت است. ما گرفته اند این انتخابات از هیچ چاره ای به دولت بود و به سمت بی ثباتی” Raut به خبرنگاران گفت: در روز یکشنبه.

او اضافه کرد که اگر رای گیری در مارس 21, همه 288 MLAs را مجبور به آمدن به بمبئی و آن را نمی خواهد ارسال “پیام خوب” به مردم ماهاراشترا در یک زمان هنگامی که آن را مبارزه با Covid-19.

همچنین بخوانید: Covid-19 موارد در ماهاراشترا در 9 روز, چوب خط حساب کردن در حال حاضر بالاتر از 20 ، 000

Raut, اما افزود که وجود ندارد “تنش” میان ماهاراشترا, Vikas Aghadi (MVA) متحدان بیش از موضوع و همه رهبران در حال حاضر در حال مذاکره با یکدیگر برای پیدا کردن میانه. او همچنین ابراز اطمینان کرد که MLC انتخابات خواهد بود رقابت unopposed.

برای Coronavirus به روز رسانی های زنده

این رهبر سنا افزود که هر دو BJP و کنگره نیست, کافی اعداد به تمام نامزدهای خود را انتخاب. “بی جی پی بیش از حد می کند به اندازه کافی اعداد به چهارم خود را نامزد انتخاب شود. آن است که مسئولیت خود را به عنوان خوبی است که انتخابات برگزار می شود unopposed. آنها [BJP] لازم نیست به اندازه کافی رای برای نامزد خود را; آنها را مجبور به شرکت در اسب-تجارت. آنها همچنین باید فکر می کنم اگر یک انتخابات باید مجبور بر ماهاراشترا در چنین زمان” Raut, گفت:, و اضافه کرد که Thackeray و Devendra Fadnavis باید بحث در مورد این موضوع.

“من فکر می کنم Devendra Fadnavis و وزیر Uddhav Thackeray باید بحث در مورد این موضوع. من نمی گویم آنها باید یک گام به عقب و یا ما باید. انتخابات باید اتفاق می افتد unopposed. نخست وزیر یک دولت است که در نزاع است. این وضعیت در دولت جدی است و مردم می خواهند ثبات رهبری است. در چنین زمان هیچ کس باید امکان استفاده از این وضعیت با توجه به سیاست خود را.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>