شیو سنا را تحسین کرد SC منظور در زنان در ارتش انتقاد مرکز ایستاده

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | بمبئی | Published: February 19, 2020 12:27:54 pm

Shiv Sena hails SC order on women in Army, slams Centre's stand شیو سنا روز چهارشنبه رسما به عنوان “تاریخی” دیوان عالی کشور را قضاوت هدایت دولت به اعطای کمیسیون دائمی به زنان افسران در ارتش. (بازنمودی تصویر)

شیو سنا روز چهارشنبه رسما به عنوان “تاریخی” دیوان عالی کشور را قضاوت هدایت دولت به اعطای کمیسیون دائمی به زنان افسران در ارتش و گفت: این مرکز از موضع مخالفت با دستور پست برای زنان بود “عقب” و توهین به آنها.

سرمقاله در سنا سخنگوی ‘Saamana’ نامیده دیوان عالی کشور به منظور پیروزی “زنان قدرت” و گفت: این مرکز نیاز به تغییر نگرش و چشم انداز.

راس دادگاه حکم به معنای وجود یک مشکل در دولت مرکزی را “روانی” قاب آن گفت.

در نقطه عطفی حکم دیوان عالی کشور در روز دوشنبه کارگردانی که زنان افسران در ارتش اعطا می شود کمیسیون دائمی و فرماندهی موارد رد مرکز ایستاده از محدودیت های فیزیولوژیکی خود را به عنوان بر اساس “جنسیت کلیشه” و “تبعیض جنسیتی علیه زنان”.

با اشاره به سنا گفت: “دیوان عالی کشور وجود دارد گفت: می توان بدون تعصب های جنسیتی وقتی که می آید به شجاعت و فداکاری. حکم این است که پیروزی از زنان قدرت است.”

این تکان دهنده است که دولت مرکزی باید سوال ظرفیت جسمی و روانی قدرت زنان مراتی انتشار گفت.

“مرکز ایستادن نشان دهنده عقب طرز فکر و این توهین به زنان ،

“مرکز مورد سوال چگونه زنان می تواند رسیدگی به خطرات” آن گفت:, و اضافه کرد که این اتحادیه دولت تاریخ است “ضعیف”.

زنان مانند Rani Laxmibai از جانسی, Maharani Tarabai, RaniChennamma و Ahilyabai Holkar نمایش داده می شود نمونه شهامت و شجاعت در میدان جنگ در سنا اشاره کرد.

“چه کسی می تواند فراموش کاپیتان لاکشمی Sehgal از ارتش ملی هند. دولت مرکزی باید تغییر نگرش و چشم انداز. دیوان عالی کشور این حکم به معنای وجود مشکل در دولت مرکزی روان قاب” سرمقاله گفت.

آن را نیز برجسته چگونه Swati may & co accounting, همسر سرهنگ Santosh may & co accounting و Kanika همسر عمده Kaustubh Rane را به دنبال خود شهید در ارتش.

“آنها رفته اند را از طریق تمام آزمون های فیزیکی” مراتی روزانه گفت.

سرهنگ may & co accounting, نقطه از سترا در ماهاراشترا گذاشته عمر خود را مبارزه با شبه نظامیان در نزدیکی LoC در شمال کشمیر را Kupwara منطقه در ماه جولای سال 2018 است.

عمده Rane که ساکن میرا جاده در دولت تانه منطقه کشته شد در جامو و کشمیر طی یک عملیات به فویل یک پیشنهاد نفوذ در اوت سال 2018 است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>