شیو سنا در سرمقاله خود در حزب منادی Saamana حمایت کرده است این مرکز بیش از عمل پلیس دهلی در برابر دانشگاه جواهر لعل نهرو (JNU) دانشجو Sharjeel امام.

در سرمقاله روز پنج شنبه این حزب همچنین توصیه اتحادیه وزارت خانه به بازی سیاسی بیش از مسائل و “بلافاصله پس از پایان حشرات مانند Sharjeel امام”. این سرمقاله همچنین گفت که اگر “سیاسی زهر” استفاده شده است برای افزایش تروریسم از افراد تحصیل کرده و سپس حوادث خواهد اتفاق می افتد نگه دارید.

اتهام اغتشاش شده اند سیلی در برابر امام دستگیر شد و از Jehanabad در بیهار در روز سه شنبه و پس از چند ویدئوها گفته را نشان ساخت آتش زا سخنان و تهدید تمامیت دولت هند ظاهر در رسانه های اجتماعی. در این ادعا تصویری امام شنیده است اصرار به قطع آسام و کل منطقه شمال شرقی از هند توسط تخمگذار محاصره به “مرغ گردن’ – کشش باریک از بزرگراه حدود 22 کیلومتر در Siliguri که متصل به منطقه با بقیه هند است.

“Sharjeel سخنرانی بود که نه تنها تحریک آمیز بلکه در برابر این کشور ، با ساخت چنین بیان Sharjeel کاهش سران جامعه مسلمانان در این کشور ، این وزارت خانه باید در بازی سیاست بیش از این و بلافاصله پس از پایان مانند حشرات” سرمقاله گفت.

به سنا گفت که Bharatiya Janata Party (BJP) کردم تا آنچه را که می خواستم در فرم امام سخنرانی برای استفاده در دهلی مجمع انتخابات. شیو سنا ادعا کرد که اجتماعی و مذهبی وحدت کشور است که تقریبا رفته است. “وجود دارد یک توطئه برای ایجاد یک کلاس مبارزه بی پایان هرج و مرج و جنگ داخلی مانند ایران و افغانستان است. تلاشهایی انجام شده در سیاسی آزمایشگاه” به Saamana سرمقاله گفت.

“شهری Naxalism در حال حاضر وجود دارد. همراه با آن اگر تلاش ها برای قرار دادن سیاسی سم به افزایش تروریسم از تحصیل پس از آن دیگر چه اتفاقی خواهد افتاد ؟ یکی Sharjeel امام دستگیر شده است اما نه بیشتر Sharjeel ائمه باید تولید شود. دولت باید اطمینان حاصل شود که. آن است که مسئولیت خود گفت:” سرمقاله در Saamana.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im