Shikha Pandey آرزوی پرواز را در جام جهانی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

زمانی که Harmanpreet Kaur پرتاب توپ در Shikha Pandey گذشته بیش مقابل نیوزیلند در روز پنج شنبه, هند, تماشا با نفس bated. نیاز به 16 به نفع خود کردن گذشته بیش از نیوزیلند در زمان تعقیب و گریز را به سیم هنگامی که Shikha دگرگون که نیویورکر در آملیا کر. در گوا Panjim, Shikha بود که چسب به تلویزیون, دعا برای یک معجزه است. و آنها فوران زمانی که او دگرگون نهایی توپ.

“او تا به حال به نام قبل از بازی گفت: چگونه او می خواهد برای برنده شدن در این مسابقه برای هند است. این خیلی خطر ناک برای دیدن Shikha کاسه نهایی بیش از موفقیت. آملیا کر بود در آتش” گفت: پدر او Subas Pandey, بازنشسته, معلم مدرسه که معطوف به گوا از کریمنگر, Andhra Pradesh در سال 1997. Shikha عشق برای ورزش بزرگ شده پس از انتقال به گوا اما آن را عمدتا محدود به خندقها کریکت تا او وارد شود.

“من همیشه بسیار سخت که آن را به آموزش و پرورش است. او در زمان به آموزش مناسب زمانی که او یک نوجوان است. من به او گفتم به نظم و رسیدن به درجه حرفه ای اولین و تنها پس از آن او می تواند به دنبال رویای خود را از بازی برای هند” گفت: Subas. “او تا به برخی از درخشان تغییرات تا آستین خود. راه او کاسه در مرگ اور است قابل توجه است. او کاسه کردن-برش و inswinging نیویورکی در شرایط. تا کنون او در حال انجام یک کار بزرگ در جام جهانی گفت:” هند از متوسط هاي مانسی جوشی که مشترک جدید توپ با Shikha برای هند است.

“هند بولینگ مربی Subroto بانرجی شده است کمک بزرگی. او سخت کار می کرد به او نیویورکی و تغییرات دیگر با او” اضافه شده Subas. که و Shikha را نظم و انضباط جعلی برای کمک به او را تبدیل به یکی از مهمترین و متکی پیسرز هند به تازگی شاهد. Jhulan Goswami که مشترک جدید توپ با Shikha در بسیاری از مسابقات vouches برای او نظم و انضباط به عنوان به خوبی. “هنگامی که من در اتاق خواب با او و ترسیده بود به تماشای تلویزیون یا صحبت با تلفن. او را به خواب رفتن در 9:30pm پایان شام خود را در 7:30بعد از ظهر از خواب بیدار در 7. به او گفتم: ‘Shikha شما مانند یک دختر خوب اما من نه با کسی دیگر. من نمی تواند این نظم” گفت: Goswami از کلکته.

Shikha جرأت به کریکت تنها پس از نگه داشتن او وعده داده است. او در رشته مهندسی پیوست و نیروی هوایی در سال 2012 که در آن او تحت آموزش به پرواز ATC افسر است و در حال حاضر ارسال شده در Palam فرودگاه در دهلی نو. “او با استفاده از به عنوان یک دائم الخمر در مدرسه و دانشگاه است. او به نیروی هوایی هند با پاکسازی آزمون و نه به این دلیل که او یک ورزشکار گفت:” Goswami. آن را در نهایت در سال 2014 که Shikha او ساخته شده آزمون ODI و T20 آغاز بکار برای هند است.

این T20 جام جهانی آمده است با سهم خود را از چالش است. Shikha می دانستم که نقش او خواهد بود بسیار مهم در شرایطی که تجربه کرده Goswami. با متوسط پیسرز همچون آرونداتی ردی و Pooja Vastrakar هنوز هم یادگیری طناب Pandey بیشتر و یا کمتر شده است رفتن به کاسه در شرایط فشار. اما Goswami همیشه می دانستم که “Shikhu’ خواهد بود تا به وظیفه. “بسیاری از پرتاب سرعت حمل یک نسخه از تجاوز خود را خاموش میشه اما حتی در این زمینه Shikha بود که همیشه اخلاق خوب” گفت: Goswami. “او یک ایده روشنی از توانایی او. او مقدار زیادی از تجربه و آمدن به هند تیم احتمالا به خاطر صحنه در گوا است که پر جنب و جوش, شما لازم نیست که بسیاری از بازی ها به بازی. اما او تا به حال که جرقه. او را به نقطه خود خطا است و به همین دلیل او از این راه دور آمده. او در حال حاضر پیشرو متوسط pacer و ذهن او وجود ندارد در آخرین World T20. او راه خود را بازگشت به این تیم و چگونه!”

(با ورودی از Dhiman سرکار)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>