‘محافظ نام بزرگ’: CBI در مقابل CBI در دهلی دادگاه قاضی رساند ،

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دو بررسی افسران (IOs) در مورد رشوه خواری گفته می شود که شامل مقامات ارشد اداره مرکزی تحقیقات (CBI) sparred در یک دادگاه ویژه در روز جمعه.

اول به رسم خون سابق بررسی افسر AK Bassi که متهم به زمان IO Satish Dagar از محافظ “نام بزرگ” در مورد. Bassi ادعا کرد که بازیکن اصلی Manoj پراساد بود نشان داد این نام در طول بازجویی در اکتبر 2018 اما این نمی شد بررسی توسط Dagar.

Dagar ضربه به عقب بر اتهامات از تعصب و گفت: “من بهتر از سوابق شما در سازمان است. آیا سطح شخصی اتهامات. من شما احضار شش بار چرا شما به نظر می رسد اگر شما می خواستم برای کمک به تحقیق و تفحص؟”

“یکی باید از او بخواهید (Bassi) او انجام تحقیقات تنها بین 15 اکتبر 23, 2018, اما چگونه او می دانم آنچه اتفاق می افتد در CBI? چگونه او نفوذ ما بررسی ؟ Dagar گفت.

Dagar و ابتکارات وکیل مخالف ارسال یک توجه داشته باشید اضافی توسط Bassi در یافته های خود را. “چرا او ارائه اسناد و مدارک جدید که هیچ یک از این بود در مورد خاطرات? او نمی تواند ارائه اتهامات و یا اسناد و مدارک بر اساس شنیدهها” گفت: Dagar.

ویژه CBI قاضی Sanjeev Aggarwal پس از آن مداخله کرد. “شما هر دو در همان آژانس است. هر دو شما باید برای رفتن به عقب وجود دارد. نمی, خود را بشویید, کثیف, کتانی است.”

“در صورت نیاز من را دوباره تماس بگیرید هر دو از شما برای روشن شدن بیشتر اما نه با هم” قاضی گفته و نوشته شده این موضوع برای بیشتر شنیدن در مارس 7.

در آخرین جلسه در فوریه 19, دادگاه تا به حال ای بانک مرکزی برای انجام روانشناختی و تست دروغ سنج در سابق خود را ویژه مدیر Rakesh Asthana در مورد که در آن او را به دخترک پاک.

دادگاه خواسته بانک مرکزی وجود دارد که آیا هر یک مکالمه تلفنی ضبط Asthana که این سازمان را تکذیب کرد.

“آنچه در مورد تماس های ساخته شده به Asthana از طریق واتساپ? شاکی سانا Satish ببو گفت: این در بیانیه خود ثبت 164 CrPC (قبل از دادرس) … شواهد نادیده گرفته نمی تواند در پر کردن chargesheet,” دادگاه گفت.

“آیا شما جمع آوری هر گونه تجهیزات الکترونیکی تلفن همراه از Asthana? آیا شما در مقابله با او با Manoj پراساد و سمشور پراساد” آن را پرسید.

ابتکارات گفت: “هیچ بررسی کنیم اما هرگز در مواجهه او با هر کسی.”

شاه ثبت شده در 15 اکتبر 2018 و مورد باقی مانده با اولین بررسی افسر تا 23 اکتبر 2018.

ابتکارات ثبت شده در پرونده Asthana بر اساس شکایت از حیدرآباد بر اساس تاجر Satish سانا رو پروب در سال 2017 مورد مربوط به صادر کننده گوشت معین قریشی.

سانا نزدیک دستیار قریشی دستگیر شد در جولای 27 سال گذشته با اجرای اداره در مورد پول شویی.

در اکتبر 2018 نبرد بين سپس مدیر Alok ورما و ویژه مدیر Asthana شد, مکان عمومی, مجبور کردن دولت به دخالت در این موضوع و انتقال هر دو افسران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>