Shekatkar کمیته توصیه های وزیر دفاع نگه می دارد جلسه با سی دی, خدمات, ستاد, top MoD مقامات در اجرای

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Sushant Kulkarni | پونا | منتشر شده در تاریخ: مارس 20, 2020 10:37:31 pm

Rajnath Singh, Bipin Rawat, Shekatkar Committee, Coronavirus crisis, Defence minister, Chief of Defence Staff, pune news, indian express news وزیر دفاع بررسی اجرای این توصیه ها در گذشته و یک نقشه راه برای اعدام بیشتر در آینده خبر داد.

وزیر دفاع Rajnath Singh روز دوشنبه به ریاست یک جلسه در اجرای توصیه های Shekatkar کمیته. این جلسه با حضور رئیس دفاع کارکنان (CDS) سه خدمات ستاد و وزارت دفاع (وزارت دفاع) مقامات.

Lt Gen (Retd) D B Shekatkar که ریاست این کمیته است گفت: اجرای توصیه های کمیته از کارشناسان (کو) خواهد بود حتی بیشتر مهم برای آمادگی نیروهای مسلح و دفاع اکوسیستم در پی شیوع کروناویروس و پیامدهای آن.

پس از آن وزیر دفاع منهر Parrikar تا به حال در اواسط سال 2016 دستور داد قانون اساسی کو تحت Lt Gen Shekatkar با یک دستور به ‘نشان می دهد اقدامات به منظور افزایش قابلیت رزمی و توازن هزینه های دفاعی کشور از نیروهای مسلح’.

این کو ارائه گزارش آن در ماه دسامبر سال 2016. برخی از توصیه های اجرا شده از جمله ایجاد پست سی و یک بخش از امور نظامی. اما Lt Gen Shekatkar در گذشته با ابراز نارضایتی گفت: “در حالی که رهبری سیاسی مثبت بوده است در مورد این اصلاحات حاکم ساز شده بود به تاخیر انداخت.”

مقامات وزارت کشور گفت: وزیر دفاع روز دوشنبه “بررسی Shekatkar کمیته توصیه هایی برای افزایش قابلیت های رزمی در یک نشست سطح بالا در دهلی نو”.

این جلسه با حضور سی دی کلی Bipin Rawat رئیس ستاد ارتش ژنرال M M Naravane رئیس کارکنان نیروی دریایی دریاسالار Karambir سینگ و رئیس Air کارکنان Air Chief Marshal R K S tony addison همراه با وزیر دفاع Ajay Kumar, DRDO رئیس G Sathish ردی و بالا MoD مقامات.

وزیر دفاع بررسی اجرای این توصیه ها در گذشته و یک نقشه راه برای اعدام بیشتر در آینده خبر داد.

زبان به بیان Lt Gen Shekatkar که از پونا و صدراعظم هند دانشگاه گفت: “این کمیته تا به حال ساخته شده 188 توصیه هایی که چند اجرا شده اند و چند بیشتر در خط لوله. پس آقای Rajnath Singh گرفته شده بیش از رهبری وزارت او معتقد است در مورد اثربخشی این توصیه ها. این بررسی نشست برای اجرای بیشتر از توصیه.”

Lt Gen Shekatkar بیشتر گفت: “اجرای بسیاری از آن انتظار توصیه های بسیار مهم خواهد بود برای دفاع نیروهای به خصوص در زمان COVID-19 همه گیر و پیامدهای آن. نوسازی, indigenisation و کاهش اتکا به واردات خواهد شد و حتی بیشتر مهم است. این کمیته همچنین به وضوح اعلام کرد که در گزارش خود که وسایل مختلف و مکانیسم اختلال و تخریب توده های مردم خواهد بود خطرناک تر از سلاح های کشتار جمعی است.”

دیگر توصیه های این کمیته است که در حال حاضر در حال اجرا شامل بهینه سازی سیگنال های موسسات بازسازی تعمیر رده, نقل و انتقال مهمات رده بهتر استفاده از عرضه و حمل و نقل رده و حمل و نقل حیوانات واحدهای بسته نظامی مزارع و ارتش پستی موسسات در صلح نقاط بهبود در استاندارد برای استخدام دفتری کارکنان و رانندگان در ارتش, بهبود بهره وری ملی دانشجوی دانشکده افسری سپاه.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>