توسط: اکسپرس سرویس خبری | بمبئی | منتشر شده در تاریخ: فوریه 18 سال 2020 3:41:54 am

sheena bora murder case, indrani mukerjea, sheena bora murder, indrani mukerjea sheena bora murder, Rakesh Maria, Rakesh Maria book, Indian express شینا بورا دختر Indrani Mukerjea.

سابق پلیس بمبئی کمیسر Rakesh ماریا ادعا کرده است در زندگینامه خود که در ابتدای رسیدگی به شینا بورا قتل در سال 2015 Deven Bharti مشترک کمیسر پلیس (نظم و قانون) تا به حال اعلام نشده به او که او می دانست که زندانی رسانه ای بارون پیتر Mukerjea و همسرش Indrani Mukerjea که نخست مظنون در این مورد.

در کتاب خود اجازه دهید به من می گویند آن را در حال حاضر بازنشسته IPS افسر ماریا همچنین ادعا کرد که در حال پیتر مطلع Bharti در مورد شینا ناپدید شدن بسیار قبل از او باقی مانده است کشف شد در یک جنگل در Raigad در ماه اوت 2015.

بخوانید | Indrani Mukerjea پرداخت گوگل برای دسترسی به شینا بورا پست ماه پس از قتل او: CBI به دادگاه

آیات مورد Bharti دوستی با Mukerjeas آمد در حالی که ماریا سوال پیتر در ایران ایستگاه پلیس به زودی پس از Indrani بازداشت. در این کتاب ماریا روایت این حادثه گفت که او را مورد سوال پیتر چرا او کاری نمی کند هنگامی که او در بر داشت در مورد شینا ناگهانی ناپدید شدن در سال 2012. “آقا من گفته بود Deven!” چیزی است که پیتر بود پاسخ داد.

“من در Deven با یک نگاه عجیب و غریب در چهره بود اما او پوکر رو” ماریا می نویسد:, و اضافه کرد که همه این افسران که در اتاق بازجویی گرفته شد عقب در پیتر افشای اما سعی کردم به نگاه بی پیرایه.

بخوانید | Sheena بورا قتل: رای به دنبال تومان 50 لاخ به عزل علیه من می گوید Indrani به دادگاه

وقتی رسید به نظر Bharti که در حال حاضر اضافی مدیر کل پلیس (پیراهن ضد تروریسم) گفت: “آقای ماریا متعلق به یک خانواده مرتبط با بالیوود و به نظر می رسد فیلمنامه نویسان باید نفوذ زیادی بر او. در علاوه بر این به نظر می رسد به عنوان یک استراتژی بازاریابی است که تلاش برای گرفتن بیشتر چشم به جای قرار دادن حقایق است. علاوه بر این برای پلیس آن را توصیه به خواندن اتهام ورق و مورد خاطرات به جای یک قطعه از داستان است. نمی خواهد نظر مقدار به عنوان آزمایشی در حال انجام است اما قطعا بگویم که کل تیم تحقیق آگاه بود همه تحولات و در همان صفحه تا بررسی شد و با پلیس بمبئی.”

در کتاب خود ماریا می گوید که او نمی سوال Bharti در زمان پس از زیردستان خود را در حال حاضر در اتاق بازجویی. اما او می افزاید که پیتر وحی و نشانه ای است که او ظاهرا از اساس با Deven Bharti او را شگفت زده کرد. ماریا می گوید که شب شد و بی خوابی برای او از او می خواستم به درک آنچه تا به حال پیتر به او گفت که شب.

“…چرا تا به حال او را افشا این اطلاعات حیاتی به من و این با وجود او و من جلسه روزانه و حتی در سفر هم به ایران ایستگاه پلیس! او هرگز به من گفت که او می دانم که پیتر و Indrani! حتی زمانی که من اعتراض کردم و آنها و رسانه ها شد بی ارزش اشاره انگشت اتهامی به من!” ماریا نوشت.

این کتاب می افزاید که Bharti باقی خواهد ماند سکوت در هر بحث در مورد و به همین دلیل پلیس در Raigad تا به حال ثبت نشده است یک مورد از مرگ تصادفی زمانی که آنها در بر داشت Sheena بدن در سال 2012. ماریا همچنین نوشت که Bharti می تواند به بررسی Sheena ناپدید شدن در سال 2012 زمانی که او اضافی کمیسر پلیس, جرم, شعبه و Rahul Mukerjea رفته بود به پلیس تسلیم یک فرد از دست رفته را گزارش. در این کتاب ماریا ادعا کرد که او نمی تواند آن شب خواب و در حال برنامه ریزی برای جمع آوری شواهد کافی برای مقابله با Bharti روز بعد.

ماریا همچنین نوشت که او مطلع شد خود را در مورد ارتقاء به مدیر کل پلیس خانه پاسداران با یک پیام متنی از, سپس, اضافی, رئیس, دبیر, خانه, K. P. Bakshi. Devendra Fadnavis بود که پس از آن ماهاراشترا ارشد وزیر را امضا کرده بود ماریا انتقال منظور شب قبل از گام گذاشتن در شش روز سفر به ژاپن است. اما Bakshi بعد از آن اعلام کرد که ماریا ادامه خواهد داد برای نظارت بر پروب.

ماریا همچنین نوشت: از صدمه زدن به او احساس زمانی که Fadnavis گفت: تلویزیون اخبار کانال های که او گمراه شده است توسط پلیس بمبئی در مورد پیتر نقش در قتل است. او تا به حال تکثیر یک پیام متنی فرستاد Fadanvis یک پیام متنی انکار همیشه گمراه او در مورد پیتر نقش و یا از دادن به او یک دخترک پاک. در این کتاب آمده است که ماریا احساس Fadnavis خواهد خنثیسازی آسیب های امیدوار کننده به مصاحبه با پرس تراست هند. با این حال روزنامه, عناوین روز بعد اعلام کرد که پنهان پیتر نقش رهبری خود را به فردی گری به عنوان بمبئی کمیسر پلیس.

ماریا توضیح داد که او تا به حال در جریان Fadnavis تنها یک بار در مورد این پرونده بود که از طریق تلفن در روزهای اولیه از پروب. او همچنین نوشت که اگر Fadanvais خود را پیدا کرده بود چهار بازدیدکننده داشته است به ایران ایستگاه پلیس نامناسب او می توانست برای توضیح خواست مانند او تا به حال در طول بحث برانگیز دیدار با نخست وزیر هند لیگ برتر کمیسر Lalit مودی در لندن است. هنگامی که ماریا ملاقات Fadnavis در ماه اکتبر به پاک کردن هوا به سانتی متر ادعا کرد که ماریا پیشنهاد شد تنها راه را برای خود جانشین احمد جاوید.

“این دشوار است به نگه داشتن سرعت با متعدد somersaults که ورزشی Mantralaya تزار بودند اجرای یکی پس از دیگری. این somersaults طراحی شده بودند را قابل هضم مورد مصرف عمومی برای انتقال در ارتقای بود که بی ناگهانی, ‘کمی زود و در میان حساس بررسی” ماریا نوشت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im