افزایش شدید در Covid-19 مرگ و میر در آسام; 21 تلفات گزارش شده در طی 4 روز

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

آسام شاهد افزایش تعداد Covid مربوط به مرگ و میر پس از گزارش یک افزایش شدید در Covid-19 نفر در دو هفته گذشته.

از اولین مرگ در 10 آوریل تا جولای 7, دولت ثبت شده بود 14 Covid مربوط به مرگ و میر. اما در چهار روز گذشته, 21 مرگ و میر در نظر گرفته شده با در نظر گرفتن مجموع شمارش مرگ و میر به 35.

روز جمعه خود را هشت مرگ و میر گزارش شده از گواتی. هفت نفر از مرگ صورت گرفت در گواتی کالج پزشکی بیمارستان (GMCH) در حالی که یک نفر کشته در Covid مرکز مراقبت از افتتاح در انستیتو تکنولوژی هند-گواتی (IIT-G).

از طریق یک سری از توییت دولت وزیر بهداشت Himanta Biswa سرما اطلاع داد که 53 ساله بیمار که تمام شده در IIT-G بود بدون علامت است و تا به حال هیچ شرکت morbidities. مرگ به علت افت ناگهانی در سطح اکسیژن.

“به عنوان پنج شنبه, 28 از مجموع 30 بيمار بستری در بخش مراقبتهای ويژه (ICU) تخت در GMCH شد و در وضعیت بحرانی است. ما انتظار داریم که بیشتر این موارد به وارد” سرما به خبرنگاران گفت در روز پنج شنبه.

یک مقام بهداشتی گفت: به شرط ناشناس ماندن گفت که افزایش در تعداد مرگ و میر را می توان به افزایش Covid-19 نفر از سراسر کشور و به طور خاص در گواتی و بقیه Kamrup مترو منطقه.

تا بعد از ظهر جمعه در مجموع 14,600 Covid-19 موارد مثبت ثبت شده است در دولت است. پس از 24 ژوئن گواتی و بقیه Kamrup مترو منطقه به تنهایی اضافه شده اند 5,257 موارد که چوب خط حساب کردن.

این Kamrup مترو منطقه شده است زیر 14 بعد کل مستند پس از 28 ژوئن در تلاش برای کنترل افزایش سریع موارد است.

بیش از یک دوجین مناطق را به اعمال محدودیت در به و وپیش جنبش به Kamrup مترو برای محدود کردن جامعه گسترش این بیماری در مناطق خود. دو ولسوالی دیگر دیما Hasao و جرحت نیز تحمیل مجموع مستند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>