Sharath-Sathiyan جفت طوفان به ITTF مجارستان به فینال

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هند جفت از Sharath Kamal و G Sathiyan ناراحت بالا-دانه های کوان کیت هو و چون تینگ وونگ از هنگ کنگ برای ورود به مردان دو برابر نهایی از ITTF تور جهانی مجارستان باز در روز جمعه.

در یک جنگ سخت پنج گذارنده هند مقدماتی برنده 11-7, 12-10, 4-11, 4-11, 11-9 به دست آورده و جلسه دوم-کشت جفت Duda بندیکت و پاتریک فرانزیسکا از آلمان در فینال برگزار می شود در روز شنبه. آلمانی ها شکست لهستان Dyjas Jakub و بلژیک Nuytinck Cedric 11-4, 11-5, 8-11, 11-3.

بعد از آن در روز جمعه Sharath و Manika Batra را در آلمان دو از پاتریک فرانزیسکا و Petrissa دوستان محله یهودی نشین در مخلوط دو برابر نیمه نهایی.

در روز پنج شنبه Sharath و Sathiyan تا به حال مورد ضرب و شتم خانه مورد علاقه Nandor Ecseki و آدم Szudi در یک چهارم نهایی پس از فرستاده ای از Shunsuke Togami و Yukia Uda بسته بندی در دور قبلی.

همانطور که برای Sharath و Manika آنها walkover در یک چهارم نهایی از دوم کشت, ژاپنی, جفت Jun Mizutani و Mima Ito پس از Mizutani کشیده به دلیل صدمه به گردن او رنج می برد در طول رویداد مجرد.

Manika موفق به گذشته ژاپنی, Miu هیرانو در قبل از یک چهارم نهایی از دست دادن در راست بازی 9-11, 1-11, 7-11, 7-11. Manika که ضرب و شتم Szu-Yu Chen از تایپه 4-3 در سختی دور از 32 بازی پایین بود 0-3 قبل از به ثمر قوی گشت برنده از جمله مهم بازی چهارم در تمدید امتیاز.

Sathiyan است که هنوز هم در نزاع و نیز میله میله برای پاسخگویی به بالا-دانه Harimoto Tomokazu و Manika دیدار خواهد کرد, ژاپنی, Miu هیرانو در دور 16 بعد در روز جمعه. در این دور از 32 هندی را شکست داد Noshad Alamiyan ایران 4-1.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>