در عین حال یکی دیگر از اجرا با دولت ایالتی بنگال فرماندار Jagdeep Dhankhar در روز پنج شنبه شکایت کرده است که وضعیت نظم و قانون در دولت به طور کامل فرو ریخت و پس از او شاهد یک افسر پلیس خواندن روزنامه شهدا در ” روز واقعه.

این حادثه صورت گرفت گاندی Ghat در برجرا که در آن Dhankhar قدرت وزیر Sobhondeb Chattopadhyay و ارشد بوروکرات در زمان بخشی در دولت برنامه ای برای ادای احترام به گاندی در سالگرد مرگ.

“چگونه می تواند این اتفاق می افتد در یک روز مثل این ؟ شرم بر ما. افسران ارشد پلیس رفتار در حضور قانون اساسی ، او معمولی خواندن روزنامه است. می توانید یک افسر پلیس رفتار مثل این ؟ این است که در مجموع فروپاشی قانون و نظم است. به من ارسال یک لیست از تمام مردم. من نمی باز کردن یک فایل به آن” Dhankhar گفت: Manoj Verma, کمیسر از بررککپر پلیس منطقه در حضور مهمانان و رسانه ها.

همچنین سازمان دیده بان|’, West Bengal تبدیل به غرب بنگلادش’: BJP رهبر انتقاد سانتی متر Mamata

Dhankhar ادعا که ورما بود که خواندن روزنامه و نشستن در ردیف جلو هنگامی که این برنامه می گذرد.

ورما حاضر به اظهار نظر در مورد این حادثه است.

“این است که کل فروپاشی قانون و نظم است. بی قانونی ها. آن را نگران کننده… کجا بود کلکته پلیس زمانی که فرماندار بود را متوقف و در دانشگاه کلکته مجلس گفت:” Dhankhar با اشاره به روز دانشجو اضطراب از آنجا که او تا به حال برای بازگشت بدون حضور در مجلس.

حکم Trinamool کنگره این طرفه با دانش آموزانی که نشان داده در برابر Dhankhar روز سه شنبه گفت: حتی Netaji Subhas چاندرا بوز منجر شده بود در اعتراض به یک استاد انگلیسی در طول روز دانش آموز.

“او گفت: همه اینها به خاطر او است که به دنبال تبلیغات است. او بازیگری زیر شأن و موقعیت خود گفت:” دولت وزیر Chattopadhyay.

بنگال واحد Bharatiya Janata Party (BJP) واکنش نشان داد و گفت که فرماندار باید به دنبال مرکز مداخله.

“فرماندار صحبت در مورد بی قانونی است. او همچنین باید اطلاع رسانی مرکز و به دنبال آن مداخله” گفت بنگال BJP دولت واحد دبیر Sayantan باسو.

اگر آنها نمی خواهند به نقل چند IPS افسران ابراز نارضایتی در فرمانداری واکنش. “یک افسر ارشد را نمی توان درمان مانند آن. این می تواند بر روحیه نیروی انتظامی گفت: Pankaj Dutta بازنشسته IPS افسر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im