شاهین باغ معترضین برنامه ای برای دیدار با آمیت شاه در بعد از ظهر یکشنبه

یک گروه ضد کا (تابعیت متمم قانون) معترضان در دهلی شاهین باغ نشان داده اند که آنها را به دیدار با وزیر خانه آمیت شاه در بعد از ظهر یکشنبه برای بحث در مورد این قانون بحث انگیز.

معترضین به نقل عنوان کرد و گفت که آنها را تا شاه در پیشنهاد او برای بحث با هر کسی که به دنبال توضیحات در این قانون که دیده است طولانی تظاهرات در سراسر این کشور بیش از ترس است که آن را همراه با ثبت ملی شهروندان (NRC) استفاده خواهد شد به هدف جامعه مسلمان.

صفحه اصلی وزارت است اما انکار کرد که هر گونه جلسه برنامه ریزی شده بود برای فردا.

شاه گزارش شد در روز پنج شنبه به دعوت “هر کسی” که می خواست به بحث در مورد مسائل مربوط به کا. او گفت که دفتر کار خود را با ارائه یک قرار ملاقات برای بحث و گفتگو “در سه روز” درخواست.

آنی به نقل از برخی از معترضان در شاهین باغ می گویند برخی از آنها برنامه ریزی برای دیدار با شاه در 2 ساعت در روز یکشنبه.

“آمیت شاه ji دعوت کل کشور برای آمدن و دیدار با او به بحث در مورد مسائل مربوط به شهروندی و متمم عمل است. بنابراین ما خواهید بود رفتن به ملاقات او فردا در 2 ساعت. ما لازم نیست که هر, هیئت, هر کسی که موضوع را با کا خواهد بود رفتن” آژانس نسبت به معترضان عنوان کرد و گفت.

تظاهرات در شاهین باغ همچنان پس از 15 دسامبر 2019 هنگامی که یک گروه از 14-15 زنان معترضان برای اولین بار مونتاژ در مخالفت با تصویب اصلاح قانون شهروندی خواستار آن خلاف قانون اساسی است.

یکی دیگر از اخبار آژانس ادعا کرد که نظر در ملاقات با شاه تقسیم شده بود در میان شاهین باغ میدهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر