پلیس دهلی روز یکشنبه حاضر اجازه ضد کا معترضان در شاهین باغ به صورت خود به خودی مارس به اتحادیه, خانه وزیر آمیت شاه اقامت و مشغول آنها را در مذاکرات زیر که معترضان توافق برای ادامه اعتراض خود در محل تا آنها اعطا مجوز رسمی برای ماه مارس است.

“آنها (شاهین باغ معترضان) به ما گفت که آنها می خواستند به یک مارس (برای دیدار با HM) اما ما به آنها گفت که آنها نمی توانند به آنها وقت ملاقات تماس از اتحادیه خانه وزیر. ما در حال صحبت کردن به آنها و ما امیدواریم که آنها را درک می کنم” RP, مینا, DCP (جنوب شرق) گفت: با توجه به آنی.

پس بحث خود را با پلیس معترضان تصمیم به ادامه را بزنید در شاهین باغ.

پلیس گذاشته بود سنگین کمربند امنیتی ضد شورش در اطراف اعتراض سایت.

اعتراض است که رهبری ارشد زنانی که آمده اند باید به عنوان Dadis از شاهین باغ. به عنوان مردم شروع به جمع آوری Dadis شروع به صحبت کردن به پلیس.

همچنین سازمان دیده بان | در روز ولنتاین در اینجا چیزی است که شاهین باغ معترضان می خواهند

پس از بحث Dadis گفت: آنها مطمئن باشند پلیس که آنها نمی خواهد هر گونه نقض پروتکل (با انجام یک غیرمجاز مارس به شاه اقامت) و ادامه اعتراض در محل (شاهین باغ) تا آنها اجازه.

قبلا در این روز معترضان اصرار داشت که همه آنها می خواستند برای دیدار با شاه به جای deputing یک هیئت. پلیس تا به حال پس از آن را رد مجوز برای راهپیمایی.

گروهی از معترضان در شاهین باغ قبلا نشان داده است که آنها را به دیدار با شاه در بعد از ظهر یکشنبه برای بحث در مورد این قانون بحث انگیز زیر بیانیه خود در روز پنج شنبه است که او آماده بود برای بحث در مورد آن و هر کس می خواست به بحث در مورد مسائل مربوط به کا با او می تواند به دنبال یک قرار ملاقات از دفتر خود را.

“(ما) را به زمان در سه روز” شاه گفته بود.

معترضان شده اند و اصرار دارد که این کا نورد عقب و که ملی ثبت نام از شهروندان (NRC) باید اجرا نمی شود.

شاه به شدت در دفاع از کا که سریع آهنگ هندی تابعیت به آزار و اذیت مسلمانان از مهاجران غیر قانونی از پاکستان و بنگلادش و افغانستان اما گفت: هیچ ماده در قانون جدید که محروم تابعیت مسلمانان هند.

شاه همچنین گفت که دولت تا به حال تا کنون گرفته نمی شود هر گونه تصمیم گیری در سراسر کشور NRC و روشن ساخته است که کسانی که تمایلی به نشان دادن اسناد و مدارک خود را در طول جمعیت ملی ثبت نام (NPR) ورزش که انتخابات عراق در مارس 1 بودند ، این NRC است که با هدف شناسایی مهاجران غیر قانونی و NPR است بیومتریک مخزن از مردم ساکن در هند.

این کا را برانگیخته تظاهرات در نقاط مختلف کشور با بسیاری از معترضان تکرار شاهین باغ ،

مخالفان این قانون می گویند این خلاف قانون اساسی تبعیض آمیز و تفرقه به دلیل آن باعث می شود تابعیت یک تست از دین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im