شاهین باغ اعتراض: دو روز بعد از طرف ارائه گزارش دیوان عالی کشور به شنیدن موضوع امروز

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: فوریه 26, 2020 10:48:56 am

shaheen bagh, shaheen bagh protests, delhi caa protests, kapil mishra in shaheen bagh, delhi city news دادگاه بالا بود شنیدن PILs در برابر اعتراض بیش از ستیز شهروندی (متمم) قانون و محاصره جاده ها گفت: این امر بود که باعث مشکلات برای مردم در نزدیکی مناطق.

دیوان عالی کشور روز چهارشنبه شنیدن PILs برابر شاهین باغ تظاهرات دو روز پس از منصوب مخاطبان ارائه شده وجود دارد گزارش در یک پاکت مهر و موم شده.

مدافع Sadhna Ramachandran که منصوب شد یک طرف همراه با ارشد مدافع سانجی Hegde قرار داده شده در این گزارش قبل از یک نیمکت از قضات S K کال و K M یوسف در روز دوشنبه. توجه به گزارش نیمکت گفته بود که این امر مطالعه آن و این موضوع شنیده می شود در فوریه 26.

گزارش ارائه شده توسط طرف, آن را آموخته است و بر اساس به روز رسانی روزانه از تعامل خود را قرار داده تا برای رسانه ها توسط دو طرف و گسترده ای از خواسته های معترضین است. مسائل مطرح شده در این گزارش باید در نظر گرفته شود توسط نیمکت در حالی که پس از رسیدن به یک تصمیم. Ramachandran تا به حال ابراز لطف او به نیمکت برای ارائه این فرصت را بیان کرد که آن را یک تجربه یادگیری””.

این گزارش نه گرفته شده در رکورد نیمکت و نه در دسترس ساخته شده به هر یک از وکلا. هنگامی که یک درخواست به دنبال یک کپی از گزارش نیمکت گفت که آنها نگه داشتن آن را محرمانه برای زمان حال به عنوان “هدف از یک طرف متفاوت است. گزارش خود را تنها برای ما رکورد”.

هفته گذشته رئیس سابق کمیساریای اطلاعات Wajahat حبیب الله گفت: هر گونه تلاش برای “به زور تغییر” کسانی که در اعتراض به کا از جاده که در حال نشستن در شاهین باغ دهلی نو “خواهد سازش خود ایمنی” است. او افزود که پلیس barricading از بیارتباط جاده ها پشت ترافیک و هرج و مرج در منطقه است.

تصدیق کرد که مردم یک حق اساسی اعتراض به دیوان عالی کشور در هفته گذشته منصوب طرفداران دو به عنوان مخاطبان با این حکم برای متقاعد کردن ضد کا معترضان در شاهین باغ در دهلی نو به پایان خود محاصره جاده های عمومی.

دادگاه بالا است شنیدن PILs در برابر اعتراض بیش از ستیز شهروندی (متمم) قانون و محاصره جاده ها گفت: این امر بود که باعث مشکلات برای مردم در نزدیکی مناطق. در شاهین باغ, زنان شده اند و رهبری اعتراض به قانون تابعیت پس از 15 دسامبر 2019. این اعتراض نیز الهام گرفته از تظاهرات مشابه در کلکته لاکنو چنای در میان مکان های دیگر

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>