شاهین باغ بحث رو به وخامت گذاشته و به چیز دیگری می گوید SC; قرار می دهد خاموش شنیدن

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دو قاضی نیمکت دیوان عالی کشور در روز چهارشنبه قرار شنوایی در دادخواست که می خواستم مردم معترض در شاهین باغ در برابر اصلاح قانون تابعیت برداشته شود و دو ماه راه طولانی محاصره به پایان رسید. قضات سانجی کیشان کال و متر یوسف معوق این جلسه پس از دهان مشاهدات بر خشونت است که فوران در شرق دهلی نو در طول چند روز گذشته برگزاری است که جو نیست مساعد در حال حاضر به ادامه با این مورد.

دو قاضی نیمکت را بشنود مورد در مارس 23, زمانی که دادگاه بازگشایی پس از هولی تعطیلات.

“رنگ هولی نشان دهنده تفاوت در نظر است که می تواند همکاری وجود داشته باشد” عدالت SK کال اظهار داشت.

“بحث (در اطراف شاهین باغ محاصره) رو به وخامت گذاشته است به چیزی دیگری است. و این تنها یک تاسف مثال” قاضی مشاهده یک مرجع به خشونت است که فوران در یک جیب و از شرق دهلی نو روز یکشنبه و به سرعت در حال گسترش بیش از دو روز آینده.

همچنین سازمان دیده بان | دهلی خشونت | ‘چیزهایی که اتفاق می افتد قبل از اینکه آنها را”: SC رساند پلیس

 

توسط این مقامات گفت: 20 نفر کشته و بیش از 250 زخمی شدند.

“وقت آن است که برای همه احزاب و سهامداران به کاهش خود را در دماهای” عدالت SK کال اضافه شده است.

اما قضات روشن ساخته است که آنها محدود شنوایی به شاهین باغ جاده محاصره و نه به خشونت در بخش دیگر از دهلی نو. روی نیمکت این توصیف خشونت در شرق دهلی نو به عنوان “واقعا مایه تاسف است” اما “این نیمکت نمی خواهد رفتن به آن”.

وکیل عمومی Tushar مهتا اعلام کرد که نیروی انتظامی نباید بیروحیه و اشاره کرد که یک افسر پلیس بود و تقریبا بدون محاکمه اعدام. “من درخواست خود را سیادت نه به این همه” گفت: در منابع به دهلی خشونت است.

قضات ادامه داد: با تشریح آنچه نیمکت احساس شده بود مشکل با پاسخ پلیس به درگیری آغاز شده است که روز یکشنبه و تشدید into a full-scale جمعی شورش در دهلی نو در بدترین در حداقل سه دهه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>