توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: فوریه 6 2020 11:18:09 am

Giriraj Singh, Giriraj Singh BJP, BJP Giriraj Singh, Giriraj Singh population control law, population law india Giriraj Singh, indian express news اتحادیه وزیر Giriraj سینگ (فایل)

اتحادیه وزیر Giriraj سینگ اتحاد پیوست لیست BJP رهبران به نقطه اسلحه در ضد شهروندی اصلاح قانون تظاهرات در شاهین باغ در دهلی نو. های یک ادعا تصویری از اعتراض در توییتر خود رسیدگی سینگ گفت: این سایت در حال تبدیل شدن به یک زمین پرورش برای “انتحاری”.

“این شاهین باغ است و دیگر جایی برای اضطراب. آن است که یک زمین پرورش برای بمب گذاران انتحاری. توطئه علیه این کشور است که از تخم در ملی پایتخت” او در توئیتر خود نوشت.

در این ویدئو به اشتراک گذاشته شده توسط او چند نقاب زنان چادری دیده می شود در یک مرحله و می تواند شنیده ترغیب مردم به پیوستن به مبارزه در برابر ستیز عمل در خط امام حسین کربلا مبارزه است. صحت این ویدئو نمی تواند تایید.

بعد از صدای جیر جیر خود را به وزیر گفت: آنی “شاهین Bagh mein ek mahila ka bachcha thand mein mar jaata hain aur vo mahila kehti hain mera ki بتا شهید هوآ hain. یه انتحاری nahi hai به kya hai? آگار بهارات ko bachana hai به یه خودکشی بمب خلافت Andolan-2 se desh ko sajak ، hoga (یک زن و کودک در شاهین باغ می میرد با توجه به سرما و او می گوید که او کودک بوده است به شهادت رسیدند. اگر این بمب گذاری انتحاری پس از آن چه ؟ ما باید برای آگاه کشور اگر ما برای نجات ما از این بمب گذاری انتحاری و جنبش خلافت-II).”

وزیر توییت می آید دو روز قبل از سرمایه های ملی می رود به پای صندوق های رای. دیگر BJP رهبران مانند خانه وزیر Amit Shah, Uttar Pradesh وزیر یوگی AdityanathBJP ملی, منشی, Parvesh ورماو موسس مالی Anurag Thakur منجر شده بود فرار کمپین در دهلی نو هدف قرار شاهین باغ و خواستار تظاهرات با انگیزه های سیاسی قبل از دهلی نو شد.

معترضان در شاهین باغ شده اند برگزاری اضطراب در برابر اصلاح قانون شهروندی و پیشنهاد در سراسر کشور ثبت ملی شهروند (NRC) برای بیش از 50 روز در حال حاضر.

دهلی نو می رود به پای صندوق های رای در فوریه 8. نتایج اعلام خواهد شد در فوریه 11.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im