شاهین باغ اضطراب: درخواست در انگلستان به دنبال حذف معترضان

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | دهلی نو | منتشر شده در: فوریه 3, 2020 10:44:21 pm

shahen bagh, shaheen bagh protest, caa protest, citizenship law, supreme court, indian express تقاضای ثبت در دادگاه بالا به دنبال تخمگذار جامع و جامع و دستورالعمل های مربوط به آشکار محدودیت برای برگزاری تظاهرات و یا کتاب منجر به انسداد محل عمومی. (اکسپرس عکس)

یک درخواست ثبت شده در دیوان عالی کشور روز دوشنبه به دنبال یک جهت به مقامات برای حذف از شاهین باغ معترضان مهیج در برابر کا از 15 دسامبر سال گذشته گفت: آنها در حال ایجاد مشکلات برای مردم با مسدود کردن جاده شریانی اتصال دهلی نو به نویدا.

محدودیت های تحمیل گردیده و در Kalindi Kunj-شاهین باغ کشش و Okhla زیرگذر که بسته شد در تاریخ 15 دسامبر سال گذشته به دلیل ادامه تظاهرات در برابر تابعیت (متمم) قانون و ثبت ملی شهروند (NRC).

تقاضای ثبت در دادگاه بالا به دنبال تخمگذار جامع و جامع و دستورالعمل های مربوط به آشکار محدودیت برای برگزاری تظاهرات و یا کتاب منجر به انسداد یک محل عمومی.

تقاضای ثبت سابق دهلی MLA Nand Kishore Garg گفت: اجرای قانون و ماشین آلات بود که “گروگان به هوی و هوس و خیالات از معترضان” که مسدود فضایی و حرکت پیاده از جاده اتصال دهلی نو به نویدا.

“این ناامید کننده است که دستگاه دولتی است خاموش و سکوت تماشاگر در چاقوکشی و خرابکاری از معترضان که در حال تهدید وجودی اثر از دموکراسی و حکومت قانون بود و در حال حاضر گرفته شده وضعیت نظم و قانون در دست خود گفت:” درخواست ثبت از طریق حمایت Shashank Deo Sudhi.

آن گفت: اضطراب در شاهین باغ است که بدون شک در قانون اساسی پارامتر اما در کل اعتراض خود را از دست داده و قانونی که حمایت های مندرج در قانون اساسی هستند “پرهیاهو و گستاخی مسخره و تجاوز صورت جداگانه”.

دولت موظف است برای حفاظت از حقوق اساسی شهروند که به طور مداوم مورد آزار و اذیت انسداد شریانی جاده آن را گفت.

“از این رو آن است که به فوریت مورد نیاز است که در اماکن عمومی نباید اجازه آزار و سوء استفاده به صورت نهان و مالا فیده اهداف مانند چوب بست اعتراض به متمم قانون اساسی, در قلب پایتخت و در نتیجه باعث نا معلوم سختی ها و مشکلات برای مردم عادی” آن را گفت.

آن گفت که مشابه درخواست ثبت شده توسط دیگر litigant در دادگاه عالی دهلی نو که تا به حال کارگردانی مقامات محلی برای مقابله با این وضعیت در ذهن نگه داشتن نظم و قانون.

مدافع Amit Sahni که تا به حال با نزدیک شدن به بالا و دادگاه با این درخواست به دنبال دستورالعمل به پلیس برای اطمینان از صاف جریان ترافیک در Kalindi Kunj-شاهین باغ کشش در حال حاضر ثبت درخواست در راس دادگاه علیه ژانویه 14 دستور دادگاه عالی.

Sahni واصل ویژه ترک دادخواست در دادگاه راس به دنبال نظارت بر وضعیت در شاهین باغ که در آن چند زن را در حال نشسته در اعتراض توسط یک بازنشسته دیوان عالی کشور قاضی و یا یک قاضی دادگاه عالی دهلی نو به منظور دور زدن هر گونه خشونت است.

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>