سویا پیروزی 4 راست به حرکت و نزدیک به لیگ قهرمانان

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

سویا ضرب و شتم 2-0 مایورکا در لیگ اسپانیا در روز یکشنبه به حرکت در یک قرعه کشی راهیابی به لیگ قهرمانان فصل آینده است. جلو لوکاس Ocampos و Youssef En-Nesyri به ثمر رساند یک گل در هر نیمه به سویا چهارم آن راست برنده و ترک این تیم یک نقطه دور از تامین مکان چهارم و بازگشت به اروپا رقابت های باشگاه. “ما می دانستیم این بود که یک کلید مسابقه برای ما” سویا هافبک فرناندو گفت. “این پیروزی ما را به دستیابی به هدف ما است.”

سویا ساخته شده آن را به لیگ قهرمانان اروپا یک چهارم نهایی در سال 2018 اما آیا واجد شرایط برای رقابت در این فصل است. این بازی در هفته بیستم لیگ برتر به جای آن روبرو خواهد شد رم در دور 16.

سویا شکست نخورده پس از لیگ از سر گرفته پس از همه گیر شکستن نقل مکان کرد و نه امتیاز جلوتر از پنجم ویارئال که میزبان رئال سوسیداد در روز شنبه با یک شانس برای بازگشت به درون شش امتیاز با دو دور به. ویارئال به سر-به-سر tiebreaker استفاده بیش از سویا.

مایورکا کاهش یافته و به دوم به جای گذشته سه امتیاز از ایمنی. آن می تواند پایان دادن به دور چهار امتیاز عقب بسته به نتایج دیگر. مایورکا برنده شده بود و از آن گذشته سه بازی.

مایورکا را به معنای از دست دادن هر دو ایبر و وایادولید خواهد ماند در پرواز بالا.

Ocampos را باز کرد به ثمر رساند تبدیل به یک 41 دقیقه ضربه پنالتی به دنبال یک راه و ارسال خود را به ضرب گلوله دیگر En-Nesyri مهر و موم شده به خانه پس از پیروزی یک جدایی طلب در 84.

رهبر رئال مادرید بازديد midtable گرانادا در روز دوشنبه به دنبال به دست آوردن برتری چهار نقطه در مکان دوم بارسلونا و حرکت و نزدیک به آن برای اولین بار اسپانیایی لیگ قهرمانان اروپا در سه سال است.

زین الدین زیدان تیم پس از آن نیاز به یک پیروزی دیگر یا دو تساوی — از آن نهایی دو بازی به پرچ عنوان.

بارسلونا دو بار دفاع از قهرمان ماند در یک نقطه بعد از پیروزی 1-0 در وایادولید در روز شنبه.

والنسیا ضربه

والنسیا شانس ساخت لیگ اروپا فصل آینده در زمان برخورد با یک 1-0 دست دادن در سقوط تهدید لگانیس.

والنسیا نمی تواند جلوگیری از از دست دادن — چهارم آن در شش بازی — با وجود بازی فوق العاده برای تقریبا کل نیمه دوم. آن را نیز تلف شده یک پنالتی در Butarque ورزشگاه.

نتیجه کاهش یافته و والنسیا به نهم. پنجم و ششم مکان امن خواهد شد نقاط برای ردیف دوم رقابت های باشگاه های اروپایی. والنسیا در فاصله ششم-محل ختافه است ،

این دومین پیروزی در سه بازی برای لگانیس که زنده نگه شانس خود را برای فرار از سقوط. این باشگاه از جنوب مادرید نقل مکان کرد و تا 18 سه امتیاز از ایمنی.

لگانیس بازی 10 از 54 بعد از جاناتان سیلوا فرستاده شد با یک کارت قرمز مستقیم برای یک ناپاک از پشت. او در ابتدا نشان داده شده است زرد است اما نقد و بررسی فیلم مشخص است که یک کارت قرمز بود موجه.

روبن پرز به ثمر رساند برنده برای لگانیس با تبدیل یک 18 دقیقه ضربه پنالتی.

والنسیا بهترین فرصت برای به تساوی همچنین از نقطه پنالتی اما بازیساز دنی پارخو به حال خود شات ذخیره شده توسط لگانیس دروازه بان Iván کوللر در 60.

سایر نتایج

اتلتیک بیلبائو زنده نگه داشته خود را به امید کسب سهمیه لیگ اروپا با پیروزی 2-1 در لوانته با دو هافبک رائول گارسیا. نتیجه نقل مکان ورزشی به مکان هفتم.

آن چهارم winless بازی برای لوانته که ماند 12th.

ایبر ضرب و شتم آخرین محل اسپانیول 2-0 به پایان سه بازی winless خط و امن است در هفت نقطه روشن از منطقه سقوط.

این هفتمین مستقیم از دست دادن برای اسپانیول بود که آن سقوط مهر و موم شده در دور قبلی. آن را در بخش دوم پس از 26 فصل متوالی در پرواز بالا.

ترویج CÁDIZ

Cádiz از دست 1-0 به فونلبردا در شنبه اما امن ارتقاء آن به بالا پرواز روز یکشنبه پس از ساراگوسا از دست 4-2 به اویدو. Cádiz نشده است در بخش اول پس از 2005-06. آن را صرف هفت فصل در سومین بخش از آن به بعد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>