سویا در لیگ قهرمانان با تشکر از ویارئال از دست دادن

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

سویا امن نهایی لیگ قهرمانان در لیگ اسپانیا پس از ویارئال از دست داد به رئال سوسیداد 2-1 روز دوشنبه. از دست دادن سمت چپ ویارئال نه امتیاز پشت چهارم قرار داده شده سویا با دو دور به. سویا ضرب و شتم 2-0 مایورکا در روز یکشنبه برای چهارمین پیروزی راست. رئال مادرید, بارسلونا و اتلتیکو مادرید را دیگر اسکله در لیگ قهرمانان.

سویا گذشته از آن ساخته شده به لیگ قهرمانان اروپا در 2017-18 فصل زمانی که آن را حذف توسط بایرن مونیخ در یک چهارم نهایی. این بازی در هفته بیستم لیگ برتر در 2018-19 و در این فصل که در آن آن را به صورت رم در دور 16.

ویارئال نیاز به یک پیروزی برای زنده نگه داشتن امید خود را از ساخت آن را به لیگ قهرمانان. آن موفق به کسب شش از آن نه مسابقات پس از همه گیر شکستن اما خانه شکست برابر سوسیداد به پایان رسید و شانس خود را واجد شرایط. آن باقی مانده است در موقعیت خوبی برای گرفتن یک بیستم لیگ برتر, نقطه, چند, به عنوان آن را نگه داشته و پنجم.

جامعه نیز در آنجا ماند و در کشاکش برای لیگ اروپا با پیروزی سوم پس از استراحت در حال حرکت به مکان هفتم. Willian جثه به ثمر رساند در دقیقه 61 و دیگو للرنت در 75 در حالی که میزبان کشیده و نزدیک از طریق سانتی کازورلا در 85.

ختافه اصطبل

ختافه در آنجا ماند و در مکان ششم پس از طراحی در سقوط تهدید Alavés 0-0.

هدف اواخر مجاز توسط نقد و بررسی فیلم نگه داشته ختافه از درآمد خود دومین پیروزی از لیگ از سر گرفته پس از همه گیر توقف.

Alavés همچنین موفق به کسب تنها یک بار پس از استراحت و winless در هفت مستقیم مسابقات لیگ برتر. آن است که چهار امتیاز بالاتر از منطقه سقوط.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>