هرج و مرج شدید بیش از خفیف بیماران پس از جدید SOP

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

قدیمی سیستم ارزیابی بیماری کروناویروس (Covid-19) بیماران در محل اقامت برای تعیین اگر آنها مناسب برای خانه انزوا آورده شود باید پشت دولت دهلی نو گفت: در نامه ای به معاون فرماندار آنیل Baijal روز سه شنبه تکرار مشکلات عملی در یک پروتکل جدید که ارشد و همچنین مردمی سلامت کارکنان به طور جداگانه گفت که عملا غیر ممکن است برای به اجرا درآوردن.

دولت روز دوشنبه formalised جدید سلامت ارزیابی پروتکل است که می گوید هر Covid-19 بیمار باید با مراجعه به یک دولت تسهیلات یک فرایند است که نیاز به ویژه آمبولانس و افزایش استقرار کادر پزشکی و افزایش خطر ابتلا به عفونت در میان هر کسی که درگیر در ورزش است.

“وجود دارد مقدار زیادی از ترس و وحشت در میان مردم به دلیل دستورالعمل های جدید. قبل از آن آنها سعی در متوقف کردن خانه انزوا و اجماع در ادامه آن رسیده بود پس از بسیاری از گفت و گو. در حال حاضر [وجود] این دستورالعمل جدید… چرا باید یک Covid-19 بیمار ساخته شود به ایستادن در یک صف و در یک مرکز قرنطینه? من نوشته به L-G به ادامه سیستم قبلی از تیم پزشکی در بازدید از خانه coronavirus بیماران به جای” گفت: دهلی معاون وزیر Manish Sisodia در یک کنفرانس مطبوعاتی.

در روز سه شنبه, دهلی نو, ثبت بزرگترین واحد-بعد سنبله از Covid-19 تا کنون موارد با 3,947 نفر تست مثبت است. در حالی که حداقل برخی از این بودند احتمالا از طریق آنتی ژن تست در یک مرکز درمانی زیادی نسبت به احتمال زیاد شناسایی شده اند از طریق RT-PCR آزمایش های انجام شده توسط آزمایشگاه. این نتایج معمولا یک روز یا بیشتر بعد از آن است که این افراد که نیاز به یک گرفته تسهیلات با توجه به این قانون قرار داده و به زور در روز دوشنبه.

این دستورالعمل برای اولین بار پیشنهاد شده توسط L-G-چراغ دهلی مدیریت بحران اقتدار (DDMA) بیش از آخر هفته. با توجه به این قوانین یک دکتر در یک Covid-19 مرکز مراقبت (CCC) را بررسی شدت علائم بیمار و از تاریخچه سلامتی از هر همبود وضعیت تعیین اگر آنها را می توان مجاز به بهبود می یابند در خانه.

یک تیم جداگانه ای انجام خواهد داد خانه چک کنید که آیا وجود دارد به تنهایی در اتاق و حمام که یک Covid-19 بیمار نیاز برای خانه و انزوا به طوری که دیگر اعضای خانواده آلوده نیست.

قوانین جدید منجر به چنین هرج و مرج است که حداقل سه نفر از 11 منطقه از دهلی نو شده اند قادر به اتخاذ پروتکل از آنجایی که آنها بیش از حد بسیاری از موارد جدید به رسیدگی مسئولان از این مناطق گفت: HT روز سه شنبه در خواست نامش فاش نشود.

“در حال حاضر حدود 3000 نفر به طور متوسط در حال تست Covid-19 مثبت در دهلی نو هر روز از طریق تست های گرد. اگر آنها گرفته شود باید به CCCs دولت را باید به ترتیب از 3000 سفرهای آمبولانس در علاوه بر این به تماس پریشانی که آنها در حال غذا به. این به نظر می رسد غیر ممکن است در این مقطع. بنابراین ما هیچ جایگزین اما همچنان با روش های قدیمی در حال حاضر تا سفارشات بیشتر دریافت شده اند:” یکی از سه منطقه دادستانی درخواست نمی شود به نام.

دهلی نو 163 آمبولانس ویژه “تاج وظیفه” است که نیاز به کارکنان خود را به طور کامل تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و به دنبال خاص sanitisation روش. با توجه به قدرت ناوگان هر آمبولانس نیاز به انجام بیش از 18 سفر در 24 ساعت اگر همه این بیماران به کار گرفته می شود به این مراکز طبق پروتکل.

“Coronavirus بیماران را مجبور به رفتن به مراکز قرنطینه و ایستادن در صف های طولانی که باعث بدتر شدن بیماری خود را و آن را به دیگران منتقل. چگونه می شود آنها را در رسیدن به مراکز? آمبولانس ها باید نگه داشته شود برای گرفتن شدید بیماران به بیمارستان ها به جای حمل و نقل مردم با علائم خفیف به این مراکز گفت:” Sisodia.

“من امیدوار هستم که L-G به زودی فراخوان جلسه هیئت دولت و مدیریت بحران سازمان برای تغییر این تصمیم گیری و حل و فصل مشکلات بیمار,” او اضافه شده است.

LG را پاسخ نمی دهند به درخواست ها برای اظهار نظر در Sisodia نامه.

نامه زیر یک ردیف طولانی بین L-G و دولت دهلی نو موجب شده توسط یک سفارش در روز جمعه که عملا اوراق عمل خانه انزوا. منظور معکوس شد یک روز بعد اما DDMA – آژانس گره برای Covid-19 پاسخ اقدامات است که رهبری L-G – معرفی اجباری ارزیابی.

منطقه دوم از رویارویی بود که در انتخاب یک آژانس که به منظور انجام پیگیری چک با مردم در خانه و انزوا. جمعه سفارش اوراق ترتیب با Portea Medical و با توجه به روز دوشنبه دستورالعمل کار در حال حاضر می تواند شامل دانشجویان پزشکی و یا برون سپاری می شود. مقامات گفت: روند برون سپاری نیاز جدید مناقصه.

این کشمکش منجر به یک وضعیت که در آن بسیاری از بیماران منتقل شدند به CCCs و درخواست اجازه داده می شود برای رفتن به عقب.

“من احساس ضعف و تنگی نفس. من فکر کردم من می خواهم نگه داشته می شود در زیر مشاهده است. اما دکتر فقط چک کردن در ، امکانات خوب است اما من فکر می کنم من می گرفته اند مراقبت بهتر از خودم در خانه وجود دارد هیچ درمان پزشکی برای این, گفت:” 35 ساله آنیتا از Terapanth بهون CCC در Chattarpur.

اکثریت CCCs عدم تهویه مطبوع و برخی از – به خصوص آنهایی که در راه اندازی در مدارس – نیاز ساکنان به استفاده مشترک سرویسهای بهداشتی مجهز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>