FATF روز دوشنبه گفت: چندین گروه تروریستی در ادامه به بهره مندی از بودجه مطرح شده از طریق فعالیت های غیر قانونی و از طرفداران در سراسر جهان با وجود بین المللی ترور تامین مالی ناظر سفت استاندارد در جریان پول.

هند حفظ کرده است که پاکستان به طور منظم گسترش و حمایت از گروه های تروریستی مانند لشکر-e-Taiba (اجازه), جیش-e-محمد (JeM) و Hizbul مجاهدین که هدف نخست است هند و خواسته FATF به اقدام در برابر اسلام آباد.

این هفته Financial Action Task Force عمومی در حال حاضر در پاریس تصمیم خواهد گرفت که پاکستان در سرنوشت-آیا آن را ادامه خواهد داد در FATF را “خاکستری” فهرست خواهد شد و یا قرار دادن در “لیست سیاه” و یا فرار از لیست.

بدون نام بردن از پاکستان FATF در بیانیه ای گفت که تروریست ها با استفاده از روش های مختلف برای به دست آوردن منابع مالی از جمله استفاده از رسانه های اجتماعی برای شناسایی پیروان جدید و به درخواست مالی یا دیگر اشکال حمایت مادی.

افراد دلسوز به انسان دوستانه باعث می شود و یا در معرض خشونت آمیز پیام اغلب هدف آن گفت.

“FATF محکم است که استانداردهای خود را در تامین مالی تروریستی کمک کرده است اخلال در دسترسی به منابع مالی برای گروه هایی مانند داعش و القاعده است. با این حال گروه های مختلف هنوز بهره مندی از بودجه مطرح شده از طریق فعالیت های غیر قانونی و از طرفداران در سراسر جهان” پاریس مستقر FATF گفت.

FATF گفته است که نظارت بر تامین مالی تروریستی خطرات و کار برای کمک به مقامات ردیابی بودجه برای تقویت تعقیب.

“گروه کاری اقدامات مالی نیز نظارت غیرقانونی تامین مالی از طریق روش های پرداخت جدید مانند cryptocurrencies” آن گفت:.

مجمع عمومی بررسی پول شویی و تامین مالی تروریستی است که خطرات کشورهای چهره به تنظیم و ترویج استانداردهای جهانی برای مقابله با این خطرات.

هفته گذشته یک ضد تروریسم دادگاه در پاکستان محکوم حافظ سعید متفکر 2008 بمبئی حمله و بنیانگذار اجازه دهید تا 11 سال در دو ترور تامین مالی موارد است.

این حرکت درست چهار روز پیش از FATF پاریس عمومی.

سعید در سازمان ملل متحد تعیین شده تروریستی در آنها ما قرار داده USD 10 میلیون فضل دستگیر شد در جولای 17, 2019 در ترور تامین مالی موارد است. 70 ساله آتشین روحانی تسلیم در امنیت بالا کوت Lakhpat زندان در پاکستان است.

پاکستان نیز به تازگی مطلع FATF که JeM بنیانگذار مسعود ازهر و خانواده اش “از دست رفته”.

پاکستان ادعا کرده است که تنها 16 U. N. تعیین شده تروریست ها در پاکستان که از آن به “هفت مرده اند”. از نه که زنده هستند و هفت تا به حال اعمال شده به سازمان ملل متحد برای معافیت از مالی و محدودیت های مسافرتی.

پاکستان نیاز 12 رای از 39 به خروج از ‘لیست خاکستری” و حرکت به “لیست سفید”. برای جلوگیری از ‘لیست سیاه’ آن نیاز به حمایت از سه کشور جهان است.

در ماه گذشته FATF نشست در پکن پاکستان پشتیبانی از مالزی و ترکیه علاوه بر FATF زمان صندلی چین است.

FATF عمومی برگزار شد در اکتبر 2019 اشاره کرده بود که پاکستان خطاب تنها پنج نفر از 27 وظایف داده شده به آن در کنترل کمک های مالی به گروه های تروریستی مانند لشکر-e-Taiba, جیش-e-محمد و Hizbul مجاهدین مسئول یک سری از حملات در هند.

در بخشی از آن گفته بود به شدت پاکستان را به سرعت تکمیل کامل آن برنامه عمل توسط فوریه سال 2020 است.

در پکن دیدار و پاکستان و ارائه یک لیست از عمل آن گرفته شده مطابق با FATF جهت.

پاکستان قرار داده شد در “لیست خاکستری” توسط گروه کاری اقدامات مالی در ژوئن 2018 شد و با توجه به طرح اقدام به تکمیل آن توسط اکتبر 2019 و یا در صورت خطر قرار می گیرد در “لیست سیاه’ همراه با ایران و کره شمالی.

FATF است دولتی بدن تاسیس در سال 1989 برای مبارزه با پول شویی تامین مالی تروریسم و سایر تهدیدات مرتبط به یکپارچگی سیستم مالی بین المللی.

FATF در حال حاضر 39 نفر از جمله دو منطقه ای سازمان — کمیسیون اروپا و شورای همکاری خلیج فارس. هند عضو FATF مشاوره و آن آسیا و اقیانوسیه ،

اگر پاکستان همچنان با “خاکستری” فهرست آن دشوار خواهد بود برای این کشور برای دریافت کمک های مالی از صندوق بین المللی پول, بانک جهانی ADB و اتحادیه اروپا در نتیجه بیشتر افزایش مشکلات برای ملت ایران است که در یک وضعیت مخاطره آمیز مالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im