چندین بخش از هند داغتر از حد معمول در حال حاضر: آی

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نقاط مختلف کشور در حال ضبط حداکثر دمای بالای 40 درجه سانتیگراد با توجه به هند هواشناسی وزارت گرما بولتن در روز پنج شنبه. این شامل Vidarbha, Marathwada غرب و Madhya Pradesh, Haryana, دهلی نو, Chandigarh و غرب, Uttar Pradesh.

برخی از کشورهای در حال ضبط حداکثر درجه حرارت به عنوان بالا به عنوان پنج درجه بالای نرمال مانند مگالایا, Jammu and Kashmir, هیماچال پرادش آروناچال پرادش قطعات Saurashtra و Kutch در چند مکان بیش از پنجاب, Haryana, Chandigarh و دهلی نو است. حداکثر دما در حدود سه درجه بالاتر از نرمال در ایالات متحده, Jharkhand لزبين Gangetic بنگال غربی و تامیل نادو در میان دیگران.

بالاترین حداکثر دما در روز شنبه بود که در اکولا در Vidarbha منطقه در 43.4 درجه سانتیگراد “این مناطق در مرکز و غرب هند در حال climatologically در معرض ابتلا به گرما در این دوره است. نیز وجود دارد که آسمان روشن و بدون آب و سیستم های مؤثر در این مکان گفت:” K Sathi Devi, سر, ملی, پیش بینی آب و هوا مرکز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>