سرم موسسه شروع به محاکمه آکسفورد Covid-19 کانديد واکسن توسط Aug-e…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

سرم موسسه هند روز سه شنبه گفت: از آن خواهد شد شروع محاکمه Covid-19 کانديد واکسن تهیه شده توسط دانشگاه آکسفورد و AstraZeneca در پایان ماه اوت در بالا به 5000 هندی داوطلبان پس از گرفتن لازم گره و راه اندازی این واکسن در ماه ژوئن سال آینده اگر همه به خوبی می رود.

اینجا کلیک کنید برای کامل Covid-19 پوشش

پونا-بر اساس شرکت اجرایی اژدر helen clark گفت: این شرکت که بزرگترین واکسن ساز در جهان است که با قرار دادن 200 دلار میلیون در معرض خطر با تولید نزدیک به 300 میلیون دوز قبل از نهایی اشاره به راه اندازی این واکسن در بازار است که انتظار می رود در بهترین حالت تا پایان سال است.

دانشگاه آکسفورد در روز دوشنبه اعلام کرد پیشرفت رضایت بخش با واکسن و آن را یکی از برجسته آنهایی که در میان ده ها تن از واکسن نامزدها در حال توسعه در سراسر جهان است.

اول دانشگاه یا دانشکده گره خورده است با سرم موسسه هند (SII) به تولید و عرضه واکسن به هند و بیش از 60 کشور در داشتن یک ترکیب جمعیت از 3 میلیارد helen clark گفت.

“ما در حال ساخت این نرم افزار در عرض 48 ساعت آینده به دارو کنترل کلی از هند ، آنها احتمالا حدود 1-2 هفته بر روی چه نوع از مطالعه و دادگاه ما را مجبور به انجام” helen clark گفت: صحبت کردن به CNBC-تلویزیون-18 اخبار کانال.

آن را یکی دیگر از سه هفته برای تزریق بیماران در بیمارستان او گفت: “ما در حال صحبت کردن در حدود یک ماه یا ماه و نیم حداکثر از امروز…ممکن است حتی زودتر.” این واکسن در حال توسعه خواهد بود تزریق به 4-5,000 داوطلبان در پونا و بمبئی — که نرخ بالایی از عفونت کروناویروس — به عنوان بخشی از فاز مهم سه آزمایشی که تعیین خواهد کرد اگر پادزهر را می توان در بازار معرفی شد یا نه.

Helen clark گفت: هیچ قحط و غلا از داوطلبان و اضافه شده است که بر خلاف محرومیت از مردم در فاز اولیه از محاکمه در آکسفورد هند محاکمه خواهد شد و شامل افراد سالمند و سلامت کارگران و همچنین از آنجا که مرحله اولیه است و به طور قطعی به اثبات رسیده ایمنی از واکسن.

به موازات روند تقاضا برای محاکمه و داشتن واقعی آزمایش بر روی انسان در هند شرکت خواهد شد برای استفاده از یک مجوز ویژه برای شروع تولید این واکسن در کشور است که در معرض یک ریسک تجاری اگر واکسن نتواند در آخرین مرحله, او گفت:.

به عنوان بخشی از ویژه اجازه شرکت خواهد ساخت تا به 70 میلیون دوز از این واکسن در هر ماه تا ماه اکتبر و قصد دارد آن را تا 100 میلیون دلار در ماه دسامبر به طوری که آن را آماده برای ضربه زدن به بازار پس از نهایی مصوبات در محل هستند.

اگر این طرح در فاز سه آزمایش را دو ماه بعد از این بیماران تزریق و واکسن می شود نهایی nod نوامبر, او گفت:, و اضافه کرد که در چنین سناریویی می توانید آن را معرفی یا در “سه ماهه یک یا دو سال آینده.

این شرکت در حال حاضر تولید در حدود 2-3 میلیون دوز از این واکسن برای گرفتن این روند صحیح و همچنین تثبیت آن ماشین آلات Ponnawalla گفت: روشن است که این هرگز استفاده می شود در انسان است.

“اگر شما نگاهی به روند در حال حاضر خطر opex (عامل هزینه) که ما در حال قرار دادن در بیش از 200 دلار میلیون نفر است. اگر این واکسن نتواند ما را (با) 200 دلار میلیون” او گفت:, و اضافه کردن هزینه های حذف هزینه فرصت استفاده از همان امکانات برای برخی از هدف.

Helen clark همچنین گفت SII است که به دنبال سرمایه گذاران خارجی برای واکسن های مربوط به تلاش و افزود که این کراوات یو پی اس با پنج دیگر واکسن نامزدها خواهد بود که در آن قرار دارد به یک جداگانه step-down فرعی که در آن خانواده خواهد رقیق سهام خود توسط 15-20 درصد.

به غیر از پنج کراوات یو پی اس در حال حاضر جعلی SII در گفتگو با دو نامزد دیگر, او گفت:, و اضافه کرد که یک کارخانه با ظرفیت تولید 1 میلیارد واحد از این واکسن در هر سال را نیز دریافت مستقر در شرکت های فرعی.

او در ادامه گفت: آن را بسیار به احتمال زیاد است که Covid-19 واکسن نیاز به دو یا چند دوز در مورد پادزهرها برای سرخک و بیماری های دیگر.

“ما باید مقدار زیادی در خط و شرط بندی بزرگ در این (آکسفورد-AstraZeneca) نامزد شده است. و ما واقعا امیدواریم که آثار آن را,” او اضافه شده است.

در ضمن helen clark گروه رئیس کوروش helen clark گفت SII متعهد به تولید 1 میلیارد دوز از Covid-19 واکسن پس از آن مصوبات لازم است. او در سخنرانی خود در یک بحث آنلاین سازماندهی شده توسط FICCI بانوان سازمان (فلو) پونا فصل.

این شرکت می خواهد به واکسن های موجود در پایین ترین قیمت ممکن است به طوری که حتی فقیر استطاعت آن را یک بیانیه به نقل از کورش helen clark عنوان کرد و گفت. پرسید که آیا می تواند وجود داشته باشد هر گونه شکست در بهره وری و خروجی از این واکسن گفت: شانس شکست نگاه از راه دور.

اگر مصوبات در محل هستند و آزمایش ها با موفقیت انجام شد و سپس بسیاری از شرکت های تولید واکسن و هند خواهد بود که بزرگترین تولید کننده Covid-19 واکسن در جهان او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>