سری A باشگاه به اتفاق آرا رای به ادامه فصل

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

تمام 20 سری آ باشگاه در روز سه شنبه رای دادند به اتفاق آرا به کامل لیگ ایتالیا فصل است که به حالت تعلیق در شش هفته گذشته در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“مجمع Serie A, لیگ ملاقات امروز صبح و تایید با اتفاق آراء از تمام بیست و همراه باشگاه در ویدئو کنفرانس قصد تکمیل 2019-2020 ورزشی فصل” ایتالیا با پرواز بالا در بیانیه ای گفت.

آن اضافه شده است که هر گونه از سرگیری خواهد “را اگر دولت مجوز آن و در انطباق کامل با قوانین برای حفاظت از سلامت و ایمنی”.

این فدراسیون فوتبال ایتالیا (FIGC) را ملاقات روز چهارشنبه با وزیر ورزش وینچنتزو Spadafora به ارائه پزشکی پروتکل تعیین شده برای از سرگیری رقابت است.

این امر اجازه می دهد بازیکن برای شروع دوباره آموزش در گروه های کوچک و تحت نظارت دقیق پزشکی از مه 4 تاریخ که در آن برنامه های دولت برای شروع کاهش مستند اقدامات اعمال شده در ایتالیا پس از 10 مارس برای مقابله با ویروس است که به کشته شدن بیش از 24,000 در کشور است.

امید است که در مسابقات می توانند رزومه در پایان ماه مه یا اوایل ماه ژوئن است. Spadafora روز دوشنبه هشدار داد که او “نه دادن هر گونه تضمین برای شروع مسابقات قهرمانی و یا آموزش در مارس 4”.

“من را ارزیابی دقت اما این نباید با ایجاد این توهم که از سرگیری آموزش به معنی از سرگیری قهرمانی,” او گفت:.

FIGC جمهور گابریل Gravina روز جمعه گفت او امیدوار مسابقات باشگاه می تواند رزومه “در اواخر ماه مه و اوایل ژوئن” گفت: کسانی که در دفاع از لغو فصل “نمی مانند فوتبال یا ایتالیایی ها”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>