سرجیو راموس با ابراز تاسف مادرید و عدم تمرکز در تکه تکه های برنده شدن در گرانادا

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

رئال مادرید کاپیتان سرجیو راموس انتقاد سمت خود را برای سقوط به دام خوشنودی در روز دوشنبه 2-1 برنده شدن در گرانادا در لالیگا به عنوان آنها به سمت چپ از جان گذشته برای سوت پایان پس از قدم زدن به دو هدف رهبری در افتتاحیه 16 دقیقه است. زین الدین زیدان را به سمت آرامش پس از گل از Ferland Mendy و کریم بنزما تا به حال آنها را به یک رویا شروع و آنها تقریبا برای آن پرداخت می شود به عنوان گرانادا فلفلی منطقه خود را در نیمه دوم پس از داروین Machis کشیده هدف بازگشت.

“بدون تحقق آن ما اشتباه اجازه گارد ما را پس از گرفتن یک scoreline که ما را بسیار خوشحال بوده است با” راموس گفت.

“اما آن را به اندازه کافی خوب نیست و امروز شما نمی توانید ضرب و شتم هر کسی مگر اینکه شما به طور کامل متمرکز برای 90 دقیقه. ما برنده نیمه اول و دست دوم و اگر چه ما پیروزی ما چیزهایی که ما هرگز نباید فراموش مانند اذعان ارزان هدف است.”

دروازه بان كورتوآ تا به حال به درخشان صرفه جویی در اواخر برای حفظ واقعی منجر شود در حالی که راموس مسدود شده یک شات در هدف و خط, اما طرف او ثبت نهمین پیروزی متوالی به حرکت در محدوده تامین امنیت عنوان شده است.

واقعی خواهد زمین های خود را اول لالیگا تاج پس از سال 2017 با پیروزی در خانه ویارئال در روز پنج شنبه قبل از آنها بازدید لگنس در روز پایانی فصل بعدی یکشنبه.

“برنده شدن در لیگ را به معنای زیادی به ما آن خواهد بود که پاداش برای قوام ما نشان داده اند و چقدر سخت کار کرده اند در طول سال” اضافه شده راموس که سمت دو امتیاز پشت سر بارسلونا که فصل متوقف شد در ماه مارس با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

“این مستند در خدمت ما هست و ثابت به یک نقطه عطف به ما مشغول به کار در حال آماده شدن برای بازگشت به اکشن و خودمان را هدف برنده شدن در این عنوان است.

“در حال حاضر ما در عنوان مبارزه و من امیدوارم که در روز پنج شنبه ما می توانید آن را جشن می گیرند درست است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>