مکزیکی, فرمول یک راننده سرجیو پرز را از دست روز یکشنبه جایزه بزرگ بریتانیا پس از آزمایش مثبت برای Covid-19 خود نقطه مسابقه تیم گفت: در روز پنج شنبه. کانادا متعلق به برگ گفت: 30 سال است که راننده اول به تست مثبت پس از همه گیر-آمار نجومی آغاز این ماه بود “از نظر جسمی خوب و روحیه خوب”.

آنها گفتند که برنامه ریزی شده به جای او برای مسابقه در Silverstone. با بریتانیا گسترش ویروس انزوا دوره به 10 روز از هفت روز پنج شنبه پرز همچنین به نظر می رسد به از دست سالگرد 70 جایزه بزرگ – مسابقه پنج – در همان مدار در زیر آخر هفته. مسابقه نقطه به اشتراک گذاری ذخایر با موتور تامین کننده مرسدس بنز که در بلژیک Stoffel Vandoorne و مکزیک استبان گوتیرز در آن نقش.

همچنین به عنوان خوانده شده | از NBA به نظرسنجی های حباب نقشه

هر دو با تجربه سابق F1 مسابقه رانندگان اما گوتیرز خواهد بود که راننده در تماس پس از Vandoorne در حال آماده شدن برای نهایی مسابقات از متوقف تمام الکتریکی فرمول E های نجومی در برلین. مسابقه نقطه می تواند, اما, تماس تا یک درایور دیگر از انتخاب خود را با آلمان نیکو Hulkenberg – که مسابقه برای رنو در فصل گذشته – یک احتمال است. تصمیم گیری باید قبل از عمل شروع می شود در روز جمعه.

پرز که ششم در مسابقات قهرمانی و یک گروه کوچک از هم تیمی که تا به حال در تماس با او در حال حاضر به خود پس از جداسازی اولیه آزمون آمد به عنوان مجمل.

“از FIA و فرمول یک در حال حاضر می تواند تایید کند که نتیجه اش دوباره تست مثبت است” فرمول یک و بدن حاکم گفت: در یک بیانیه مشترک. “پرز وارد self-قرنطینه مطابق با دستورالعمل مربوطه و مقامات بهداشت عمومی و ادامه خواهد داد به دنبال این روش لازم الاجرا توسط آن مقامات است.”

هیچ تاثیر گسترده تر

مکزیک ضربههای ویروس با چهارم بیشترین تعداد مرگ و میر در جهان, اما یک نقطه مسابقه گفت: پرز شده بود بازگشت به کشور خود پس از او آخرین مسابقه در مجارستان در جولای 19.

فرمول یک خود را آغاز نموده با تاخیر نجومی بدون تماشاگر و تحت شرایط کنترل شده با دقت با تیم های عامل در حباب و همه کارکنان و کسانی که با دسترسی به چراگاه مورد آزمایش قرار هر پنج روز. ورزش گزارش شده بود تنها دو نتایج مثبت نه مربوط به افرادی که با حضور در مسابقات از بیش از 15000 تست های انجام شده از تاریخ 26 ژوئن تا جولای 23.

“روش های تنظیم شده توسط FIA و فرمول یک باید برای ارائه سریع مهار یک حادثه است که هیچ تاثیر گسترده تر در آخر این هفته رویداد” ورزش گفت.

فرمول یک رئیس تعقیب کری گفت: قبل از شروع فصل که ورزش نمی خواهد لغو یک مسابقه حتی اگر یک راننده تست مثبت است.

“ما را تشویق تیم ها به روش در محل بنابراین اگر یک فرد قرار داده می شود در قرنطینه ما توانایی به قرنطینه آنها در هتل و به جای آن فرد گفت:” پس از آن.

اصلی فصل بازکن در ملبورن در ماه مارس لغو شد پس از یک مک لارن کارمند آزمایش مثبت قبل از اقدام نماید تا به حال آغاز شده است.

مسابقه نقطه شده در سرفصل در مسیر و همچنین در این فصل با ماشین صورتی یک lookalike سال گذشته عنوان برنده مرسدس بنز و موضوع را به یک اعتراض های جاری توسط رنو. تیم چهارم فقط یک نقطه در پشت مک لارن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im