صربستان پلیس بازداشت 71 پس از 4 شب از coronavirus تظاهرات

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

صربی پلیس بازداشت 71 نفر پس از درگیری در چهارمین شب از تظاهرات ضد دولتی در برابر صربستان با رئیس جمهور که در ابتدا موجب شده توسط برنامه های خود را به معرفی یک coronavirus مستند.

مرگ پلیس مجروح در شورش جمعه شب زمانی که صدها نفر از جناح راست تظاهر کنندگان سعی کردند با حمله به ساختمان پارلمان در مرکز شهر بلگراد پلیس مدیر ولادیمیر Rebic گفت شنبه. بسیاری از تظاهرکنندگان و چندین خبرنگاران نیز زخمی در تظاهرات. تظاهرات شد و انتظار می رود سه شنبه شب.

صربی رسانه ها گزارش دادند که در میان بازداشت سابق مجلس و یکی از رهبران خشونت آمیز معترضان طرفدار روسیه راست سیاستمدار Srdjan Nogo.

معترضان هجوم ضد ویروس ممنوعیت تجمعات پرتاب بطری و سنگ و عود در پلیس که حفاظت از ساختمان پارلمان و پلیس در پاسخ با گاز اشک آور برای متفرق کردن جمعیت عصبانی.

شبیه درگیری های خشونت بار دو بار در اوایل این هفته. این تظاهرات برای اولین بار از زمانی آغاز شد که رییس جمهور پوپولیست Aleksandar Vucic اعلام دقیق مقررات منع رفت و آمد برای این آخر هفته برای جلوگیری از افزایش جدید کروناویروس موارد در کشور بالکان

Vucic بعد خراشیده طرح برای تحمیل مستند. مقامات به جای ممنوع تجمع بیش از 10 نفر در بلگراد پایتخت و کوتاه شدن ساعات کار محیط کسب و کار است.

بسیاری در صربستان را متهم به طور فزاینده ای استبدادی Vucic و دولت او اجازه virus بحران چرخش خارج از کنترل به منظور برگزاری انتخابات پارلمانی در ژوئن 21 که سخت تر از حزب حاکم گرفتن در قدرت است.

Vucic را رد کرده است اگر چه مقامات آرامش قوانین قبل از رای گیری اجازه می دهد جمعیت عظیم در, فوتبال بازی ها, تنیس بازی ها و کاباره ها.

مقامات گزارش 12 کروناویروس جدید مرگ و میر در روز شنبه و 354 جدید عفونت اگر چه وجود داشته است افزایش شک و تردید در مورد صحت آمار رسمی.

این کشور رسما بیش از 18,000 تایید عفونت و 382 مرگ و میر ناشی از مارس. مقامات بهداشتی هشدار داده اند که صربی بیمارستان ها تقریبا کامل با توجه به آخرین افزایش موارد است.

Vucic ادعا کرده است که نامشخص خارجی خدمات امنیتی درگیر شدند در ناآرامی و متعهد او نخواهد بود سرنگون در خیابان. برخی از رهبران اپوزیسیون در ضمن سرزنش شورش در گروه آنها می گویند در حال کنترل شده توسط دولت را بی اعتبار تظاهرات صلح آمیز است.

Rebic گفت: اتباع خارجی در میان افراد بازداشت شده از جمله مردم از مونته نگرو و بوسنی و انگلیس و تونس. او گفت که پلیس به دنبال “عنصر خارجی در افراط گرایی از تظاهرات.”

طرفدار دولت شایعات در صربستان ادعا کرده اند که سرویس های اطلاعاتی بودند در پشت ناآرامی است که طراحی شده است برای بی ثبات کردن این کشور به عنوان تلاش های غرب کوه به مذاکره یک معامله عادی سازی روابط با کوزوو صربستان سابق استان که در سال 2008 اعلام استقلال بلگراد هنوز هم به رسمیت نمی شناسد.

صربستان نادر روسیه متحد در اروپا با نزدیک تاریخی اسلاوی روابط. کشور است, مناقصه برای پیوستن به اتحادیه اروپا پس از سال از بحران و جنگ در 1990s. ناسیونالیست و راست گروه در صربستان مخالف هستند به عضویت در اتحادیه اروپا و می خواهید روابط نزدیک تر با روسیه به جای.

وزارت خارجه روسیه به شدت هرگونه دخالت در آخرین تظاهرات در صربستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>