جدا اوباش متوقف شد, حمله به اتوبوس عجله پلیس به مجازات سایت

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Kavitha Iyer | منتشرشده: مارس 2, 2020 2:50:41 am

coronavirus, palghar lynching, palghar lynching incident, maharashtra police, maharashtra police assaulted in palghar, indian express news در ضمن ماهاراشترا CID که اتحاد خود را آغاز تحقیقات به مجازات. (بازنمودی عکس)

نزدیک به دو هفته پس از سه مرد از جمله دو sadhus بودند بدون محاکمه اعدام توسط اراذل و اوباش از روستاییان در Dahanu taluka از پلقر منطقه آن پدید آمده است که جداگانه و اوباش از حدود 200 مردان متوقف شد و حمله ماهاراشترا پلیس اتوبوس بود که عجله تشویقها به مجازات سایت در مداخله شب مارس 16 و 17. برای بیش از سه ساعت با اتوبوس به گروگان برگزار شد در Chisda روستا در نزدیکی Khanvel در union territory of Dadra-ناگار هاولی حدود 13 متر از Gadchinchle روستا در پلقر را Dahanu taluka که در آن مجازات رخ داده است که شب حدود 11 pm.

اولین اطلاعات از گزارش های ثبت شده در آوریل 17 در Khanvel ایستگاه پلیس واقع فقط 5 متر از Gadchinchle در مورد این حمله به پلیس اتوبوس که در آن برخی از نیروهای پلیس به طور سطحی زخمی شد.

نوزده مردان از Chisda و در نزدیکی مناطق دستگیر شده در مارس 24 و بعد با قید وثیقه آزاد شد. دو مرد به اتهام طراحان برداشت شد یک بار دیگر در روز پنج شنبه قرار می گیرد و تحت بازداشت پیشگیرانه.

با توجه به Dadra-ناگار هاولی جمع ساندیپ Kumar Singh, Suraj Zimne و Jagdish Rathad از یک محل به نام Patelpada در Chisda ایجاد شد که منجر اوباش از 200 به 300 مردان به قطع یک درخت و جلوگیری از بزرگراه که به زودی پس از مجازات در Gadchinchle. “به منظور اطمینان حاصل شود که این حادثه تکرار شده است پس از بررسی وضعیت ما احساس آنها باید قرار داده شده تحت بازداشت پیشگیرانه تحت گجرات پیشگیری از ضد فعالیت های اجتماعی, قانون 1965 گفت:” سینگ.

Apurva Sharma, زیر بخشی بازپرس Khanvel گفت: دو تحریک دیگران برای ارعاب پلیس و پرتاب سنگ به اتوبوس پلیس. “آنها برگزار می شود, اتوبوس, گروگان برای بیش از سه ساعت و آسیب دیده خودرو” گفت: شارما.

شاکی در این مورد است که دستیار بازرس پلیس Vilas Jadhav از Talasari ایستگاه پلیس که تیم تقویت شد و رهبری به Gadchinchle از طریق Dadra-ناگار هاولی.

سرپرست پلیس از Dadra-Nagar Haveli, Sharad Darade گفت: 19 نفر مرد دستگیر شده بودند در تاریخ 24 آوریل برای شورش و انسداد مقامات دولتی. “در حالی که این حوادث در حال جدا, جزئیات, در حال حاضر شده است به اشتراک گذاشته شده با ماهاراشترا CID برای چک کردن هر گونه عناصر مشترک. عکس متهم شده اند به اشتراک گذاشته شده بیش از حد” Darade گفت.

در ضمن ماهاراشترا CID که اتحاد خود را آغاز تحقیقات به مجازات چهار تن از مردان از Gadchinchle و Divshi روستاها پس از ضبط دقیق چشم-اظهارات شاهد و همچنین شناسایی بیشتر متهم با استفاده از فیلم دوربین مدار بسته از یک دوربین مدار بسته نصب شده در ماهاراشترا جنگل بخش chowkey خارج از آن حمله و مجازات رخ داده است. در میان شاهدان عینی به نام به شناسایی کسانی که دیده می شود در این فیلم هستند Gadchinchle Sarpanch Chitra Choudhari و Sonu Borsa یکی از دو مراقبان نوشته شده در جنگل اداره پست.

“ما هیچ دلیلی برای توقف یک Eeco ما فقط توقف وسایل نقلیه بزرگ است که ممکن است هر گونه قاچاق مواد عمدتا برای جلوگیری از ورود غیر قانونی,” Borsa گفت: هند اکسپرس. او همچنین به یاد مردانی که در معرض تهدید به حمله او اگر Eeco بود متوقف نشده است که شب آن را به عنوان بازگشت از مرز رد مجوز برای ادامه با توجه به مستند-زمان آب بندی از مرزهای دولتی.

Borsa نیز در chowkey زمانی نزدیک به دو ساعت به, حمله, پلیس تیم از Kasa ایستگاه پلیس وارد شده و تلاش برای کمک به قربانیان به دام افتاده در حال حاضر روبترقی Eeco خودرو.

“پلیس منتقل شد یکی sadhu و راننده به پلیس خودرو. دوم sadhu پیرمرد بود با ضربه سر خود را به عنوان به زودی به عنوان او از Eeco.

او زد به chowkey,” Borsa گفت: هند اکسپرس.

Mahant Kalpavruksha گیری (70) در chowkey برای سختی پنج دقیقه که در آن یک پلیس در تلاش بود برای محافظت از او را از اراذل و اوباش. “من از chowkey که در آن نقطه” Borsa گفت. دقیقه بعد به عنوان یک پلیس همراهی این sadhu به انتظار پلیس ون اوباش بارید ضربات با lathis در هر دو آنها است.

“پیر مرد به او افتاد و بارها و بارها مورد ضرب و شتم شد. سپس برخی دیگر از اراذل و اوباش رفت و به پلیس خودرو کشیده و دو نفر دیگر خارج”
Borsa گفت.

تایید تازه بازداشت شده در جمعه اضافی مدیر کل پلیس (CID) Atulchandra Kulkarni گفت: همه ابعاد این پرونده در حال بررسی است. “این تحقیقات به تازگی شروع جدید با نام بیا تا در پروب و آنها دستگیر شدند,” او گفت:.

بالغ متهم در بازداشت پلیس — قبلا بازداشت 101 نامگذاری شد در تازه صنوبر در مورد یکی دیگر از جرم و remanded به بازداشت پلیس تا May 13 در حالی که پنج جدید بازداشتها نیز remanded به بازداشت پلیس تا مارس 13. در ضمن تیم از پلیس شده اند جستجو در جنگل ها و تپه-دامنه های اطراف Gadchinchle برای دیگر absconding متهم کرده است. محلی مقامات پلیس گفت: متهم مردان موبایل جمع آوری شده است به بررسی محل خود را در زمان حادثه و همچنین هر گونه فیلم و یا شواهد عکاسی.

از اوایل این هفته تیم از پلیس آورده اند و چند متهم را یکی یکی با بازگشت به روستا برای جستجو خانه خود را و برای تلفن همراه خود را. متهم آجی Borsa را Bana گفت: او به خانه آورده شد فقط برای چند دقیقه در 27 آوریل.

“آنها به دنبال تلفن خود را در هر خانه و در گل و لای در نزدیکی بزرگراه اما ما نمی تواند آن را پیدا کنید” Bana گفت.

Suman Gavit همسر متهم Suresh Gavit گفت: یک تیم از پلیس آورده Suresh بازگشت در روز دوشنبه و عکس گرفت از خانه خود را از تلویزیون و از سهام خود را از برنج از برنج محصول است. “نوشیدن کمی آب. من تو را دیدم که او در حال تغییر لباس های خود را که وجود دارد تیره و کبودی در پشت پاهای خود را,” Suman گفت. Savita Borsa شوهر ویشنو نیز به خانه آورد. “او گریه میکرد اما او به من گفت نه به گریه بیش از حد.” او گفت:.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>