توسط: اکسپرس سرویس خبری | Chandigarh | انتشار: 4 فوریه سال 2020 2:12:39 pm

chandigarh city news, sad on gurudwara committee, haryana gurudwara committee, indian express, gurudwara committee قطعنامه ای تصویب شد در جلسه اصلی کمیته به ریاست غمگین جمهور Sukhbir سینگ Badal. (رعنا Simranjit سینگ)

این Shiromani Akali Dal شنبه با تصویب قطعنامه علیه دولت پنجاب تایید در دیوان عالی کشور تنظیم جداگانه سیک مذهبی, بدن, برای, Haryana.

این Akali Dal توصیف این حرکت به عنوان ” تداوم قدیمی و ریشه دار توطئه توسط دشمنان Khalsa Panth به اعتصاب در منابع معنوی قدرت سیک آزاد فردوس (جامعه) با تضعیف حل و یا گرفتن کنترل عالی سیک مذهبی مجلس Shiromani Gurdwara Parbandhak کمیته (SGPC).”

قطعنامه ای تصویب شد در جلسه اصلی کمیته به ریاست غمگین جمهور Sukhbir سینگ Badal اینجا.
از طریق یک قطعنامه جداگانه حزب تصمیم به ارسال یک نامه به فرماندار پنجاب VP Singh Badnore نقشه کشی توجه خود را به “واقعیت این است که دولت تازه استشهاد (در راس دادگاه) است که نه تنها یک U-نوبه خود در استشهاد شده قبلا اما او نیز مملو از عواقب جدی آن را به عنوان به مبلغ یک بی پروایی نشان دادن دخالت در امور مذهبی از Khalsa Panth.”

“سیک ها مخالف هستند به تلاش در Balkanisation مذهبی خود عالی منتخب مذهبی نهاد SGPC,” حزب, سخنگوی Harcharan سینگ Bains در بیانیه ای گفت.

او در ادامه گفت که هسته کمیته همچنین تصمیم گرفت به درخواست فرماندار “به دخالت در بسیار حساس مورد مربوط به مرگ یک شاهد کلیدی در Behbal Kalan” توهین به مقدسات مورد تحت شرایط مرموز.

“حزب خواهد جلب توجه فرماندار به اتهامات وارد و توسط همسر متوفی شاهد دو برابر کنگره رهبران وزیر مشاور Kushaldeep سینگ Dhillon و درآمد وزیر Gurpreet سینگ کانگار. این حزب خواهان اخراج از کانگار و Dhillon برای خود مشکوک نقش در توهین و اعمال فشار بر خانواده [از] نخست شاهد” Bains گفت که هسته اصلی کمیته درخواست کرده است که تحقیق در این مورد بود تحویل به CBI.

Bains گفت که مرگ کلیدی شاهد بود در معرض “کنگره توطئه” پشت سری sacrileges در دولت است. “موارد توهین به مقدسات شد بخشی از یک ریشه توطئه برای بدنام کردن غمگین-BJP دولت با مخالفان سیاسی است. تازه لایه که توطئه در حال حاضر آمدن به نور” او گفت:.

قطعنامه علیه “دولت کنگره را دخالت در امور دینی سیک” گفت که “تازه استشهاد از دولت پنجاب بیش از تنظیم جداگانه سیک مذهبی در هاریانا است که به وضوح در هدف قابل توجه در ریشه جامعه را معنوی fountainheads”.

این Akali Dal هشدار داد وزیر سروان Amarinder سینگ که “تلاش خود را برای تضمین تحقق پیر کنگره رویای برابر Khalsa Panth دیدار خواهد کرد همان سرنوشت است که او را سقط حرکت به گرفتن کنترل SGPC در سال 2002 تا به حال ملاقات کرد”.
“سیک آزاد فردوس را در خور پاسخ به این آخرین فصل از توطئه دشمنان جامعه” آن بیشتر گفت.

“Amarinder مصمم است برای خنثیسازی این میوه ها از فداکاری های عالی از Khalsa Panth که دیدم چنین نشانه تاریخی به عنوان Jaitu ka مورچا و جنبش های دیگر برای به دست آوردن حق خود را مدیریت gurdwaras خود را از طریق انتخاب نمایندگان مذهبی. این یک آرایش منحصر به فرد به Khalsa Panth…حتی اجداد نخست وزیر سابق دکتر مانموهان سینگ بود به استقبال دستگیری در جنبش” قطعنامه گفت که مهاتما گاندی توصیف کرده بود موفقیت این جنبش به عنوان “پیروزی برای اولین بار در هند مبارزه برای آزادی است.”

“اما Rajwaadas که به طرفه با انگلیسی ها و با Mahants همیشه ایستاده بود مخالف سیک جنبش و همچنین به مهاتما گاندی است. استشهاد است در خط با که شاهزاده طرز فکر و متناسب با آن نیز به کنگره توطئه علیه سیک ها” Bains گفت: در حالی که جلسه در مورد قطعنامه.

این Akali دال با اشاره به این که جدید استشهاد در دیوان عالی کشور است “از نظر قانونی و قانون اساسی و غریب است که در آن اجرا می شود به طور مستقیم در مقابل به دولت را زودتر استشهاد بر این موضوع بود که مخالف شکستن از SGPC با جدا کردن بدن های مذهبی در Haryana,” Bains گفت.

این سخنگو افزود که غمگین تصمیم گرفته است به برجسته کردن “این مسائل” همراه با “مشکلات مواجه توسط مردم و همچنین خیانت های دولت کنگره را در تمام وعده های ساخته شده تحت سوگند توسط Amarinder سینگ”.
او گفت که این حزب برگزار خواهد شد تظاهرات در امریتسار در فوریه 11, Ferozepur در فوریه 25 و Anandpur صاحب به مناسبت Holla Mohalla در مارس 9.

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im